Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Renault dla firm Zabudowy specjalistyczne

Zabudowy specjalistyczne

Zabudowy Renault Master dla branży budowlanej: brygadowóz, wywrotka, skrzynia, kontenter

1.Renault MASTER dla branży budowlanej

Ten wiodący sektor działalności znajdzie w ofercie samochodów dostawczych RENAULT cały wachlarz rozwiązań potrzebnych w tej branży, zarówno do robót stanu surowego, jak i robót wykończeniowych, ziemnych, elektrycznych czy sanitarnych:
- Przewóz osób wersjami z przedłużoną kabiną lub z podwójną kabiną
- Przewóz materiałów luzem wywrotkami: pojazdy te mogą być wyposażone w blokadę tylnego mechanizmu różnicowego, ułatwiającą poruszanie się po placach budów i w grząskim terenie.
- Przewóz ładunków wielkogabarytowych platformami z żurawiem lub bez

Oto poszczególne typy dostępnych pojazdów zabudowanych dla potrzeb branży budowlanej:

-Wersja z przedłużoną kabiną
-Platforma z opuszczanymi burtami
-Wywrotka tylnozsypowa i z wywrotem trójstronnym

Zabudowy Renault Master dla branży budowlanej: renault wywrotka
 
Renault MASTER - wywrotka

Niewielka wywrotka Master i Master Maxi znajduje zastosowanie w pracach remontowych i porządkowych, szczególnie sprawdza się w zabytkowych centrach miast, gdzie obowiązują ograniczenia wjazdu ciężarówek. Do wyboru fabryczne wywrotki jednostronne lub produkowane przez nadwoziowców wywrotki trójstronne.
 

2.Renault MASTER - izotermy/chłodnie

Zabudowa Renault Master Izoterma

Pojazdy izotermiczne i chłodnicze wykonane na bazie wersji Master Furgon służą do transportu żywności i produktów wymagających utrzymywania stałej temperatury. Najczęściej znajdują zastosowanie w dystrybucji artykułów spożywczych, a także leków, kwiatów.

Z RENAULT bez problemu zachowasz zimny łańcuch dostaw. Niezależnie od prowadzonej działalności (firma cateringowa, restauracja, sklep mięsny czy przewóz łatwo psujących się produktów spożywczych) w ofercie samochodów izotermicznych i chłodniczych RENAULT znajdziesz odpowiadający Ci samochód. Zabudowy dostępne w wersjach od 2 do 14 m3 na furgonetce***, furgonie, platformie z kabiną i podwoziu z kabiną.

3. Renault MASTER - transport osób

Zabudowa Renault Master Brygadówka

Renault Master może zostać specjalnie przystosowany do przewozu osób: od funkcjonalnych kombi 6 i 9-osobowych aż do komfortowych mikrobusów 9 i 16 osobowych. Do wyboru wersje przygotowane fabrycznie, a także zabudowy wykonane przez specjalistyczne wersje nadwoziowe.

Kombi, minibus, autobus... Wszystkie wersje przeznaczone do przewozu osób są komfortowe i bezpieczne dla podróżujących nimi pasażerów. Obszerne wymiary wnętrza, szerokie i praktyczne drzwi czy też silniki o wysokich osiągach czynią z niego pojazd dobrze dostosowany do tego rodzaju .

4.Renault MASTER - przewozy wielkogabarytowe

Dzięki platformom z kabiną oraz podwoziom z kabiną z przednim lub tylnym napędem, Renault Master jest w stanie spełnić potrzeby różnych branż wymagających dużej przestrzeni ładunkowej. Firmy przeprowadzkowe, przewoźnicy mebli, dostawcy, firmy kurierskie: 18, 20, 22, a nawet 30 m3, z wnęką lub bez wnęki nad kabiną, z windą lub bez windy załadowczej, Master jest idealnym pojazdem do przewozu ładunków wielkogabarytowych.

Kontener

Furgony do przewozów wielkoprzestrzennych są produkowane na bazie podwozi Mastera i Master Maxi i oferują wyjątkowe możliwości transportowe: ładowność nawet do 4 ton oraz objętość ładunkową przekraczającą 22 m3. Szczególnie polecany do bezpiecznego transportu mebli i przy przeprowadzkach.

Skrzynia z plandeką

Zabudowa skrzyniowa to idealny samochód dla firm remontowo-budowlanych. Dostępne wersje fabryczne oraz od lokalnych firm nadwoziowych. W zależności od potrzeb mogą być wyposażone w plandekę.


Zabudowa Renault Master Skrzynia

 

Pozostałe zabudowy Renault TRAFIC i Renault MASTER

Nie znajdujesz powyżej potrzebnej formy zabudowy? Zapytaj sprzedawcę o pozostałe możliwości m.in.:

- Karetka pogotowia ratunkowego,
- Samochód policyjny,
- Pojazd strażacki,
- Samochód patrolujący autostrady,
- Przewóz zwierząt,
- Handel obwoźny,
- Roboty wnętrzarskie,
- Karawany,
- Inne modyfikacje podwozi, osi, zawieszenia,
- Specjalne wyposażenie samochodów,
- Żuraw.

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa