Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Wejdź do świata Renault MASTER

Dzięki wielu innowacjom Renault MASTER ułatwia Twoją codzienną pracę. Gama obejmująca ponad 100 wersji gwarantuje Ci ogromny wybór, który został dodatkowo wzbogacony o nową wersję L4 z pojedynczymi kołami z tyłu. Renault MASTER dostosowuje się do Twoich potrzeb.

 

Dwukrotnie wyróżnione w raporcie DEKRY

Raport Samochodów Używanych DEKRA 2016 oceną objął łącznie 474 modele samochodów. Renault Master zwyciężyło w klasie samochodów dostawczych, zdobywając dwukrotnie pierwsze miejsce w kategorii od 0 do 50 000 km i od 50 000 do 100 000 km.

 

W Raporcie DEKRA o samochodach używanych eksperci oceniają wyniki ogółem około 15 milionów głównych badań technicznych przeprowadzonych w okresie dwóch lat. W statystykach uwzględnione zostały wyłącznie usterki istotne dla oceny modeli pojazdów. Ocena została przeprowadzona w zależności od klasy pojazdu i kategorii przebiegu. Skuteczne porównanie było możliwe dzięki zastosowaniu dziewięciu różnych klas pojazdów, od samochodów małych do dostawczych. Testy samochodów używanych przeprowadzane przez DEKRA w ramach Raportu Samochodów Używanych były zawsze prowadzone z uwzględnieniem przebiegu, ponieważ eksperci są zdania, że przebieg ma większy wpływ na podatność pojazdu na występowanie usterek niż jego wiek.
Gama Mastera jest tworzona „na miarę” i obejmuje w Polsce ponad 150 wersji : 4 długości, 3 wysokości, 4 klasy ładowności a także wersje: furgon, furgon brygadowy, podwozie z kabiną, podwozie z podwójną kabiną, platforma z kabiną, wywrotki, kontenery, wersje z przednim i tylnym napędem, o objętości użytecznej od 8 do 22 m3.
Do sukcesu Renault na rynku samochodów specjalistycznych znacznie przyczynia się także sieć PRO+, 17 wyspecjalizowanych punktów sprzedaży i serwisu, dysponujących m.in. parkiem modyfikowanych samochodów pokazowych, dopasowaną ofertą finansowania pojazdów oraz specjalnym programem obsługowym, kierowanym do przedsiębiorców.

Przemyślany wygląd

Renault MASTER łączy przyjemne z pożytecznym. Zmień wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Dynamiczne logo, wizualna ekspresja, odnowione linie... Renault MASTER to nie tylko samochód użytkowy, to przede wszystkim wizytówka twojej firmy. Pokaż swój profesjonalizm!

 

Pojemność ładunkowa i załadunek

Renault MASTER, dostępny jest w czterech długościach i trzech wysokościach, jest wszechstronnym samochodem transportowym. Renault MASTER dostępny jest w 12 pojemnościach załadunkowych - od 8 do 22 metrów sześciennych. Dysponujesz do 2254 kg ładowności w wersji furgon oraz do 2495 kg w podwoziu z pojedynczą kabiną. 

Podłoga drewniana

Solidna i estetyczna drewniana zabudowa optymalnie chroni wnętrze twojego Renault MASTER. Dostępna również w wersji antypoślizgowej uchroni twój ładunek przed przemieszczaniem się.

Uchwyty do mocowania ładunku

W zależności od wersji, aby chronić twój ładunek, wyposażyliśmy Twoje Renault w 10 uchwytów mocujących. Możesz spokojnie podróżować.

 

Praktyczny i wszechstronny

Zaprojektowaliśmy kabinę twojego Renault MASTER, tak aby zapewnić Ci maksymalną wygodę. Ergonomiczne sterowanie, regulowany fotel i kierownica, aby dostosować pozycje za kierownicą, klimatyzacja, zoptymalizowana izolacja dźwiękoszczelna, liczne schowki, wspomaganie parkowania… Twoja podróż stanie się przyjemna i relaksująca, nawet jeśli masz do pokonania wiele kilometrów.

 

150 l pojemności w schowkach

Trzymaj wszystko na wyciągnięcie ręki. Renault MASTER to najlepszy przykład praktyczności. Korzystaj z wielu przestronnych i praktycznych schowków.

Czujnik cofania

Unikaj niespodzianek. W trakcie manewrów zostaniesz ostrzeżony o wszelkich potencjalnych przeszkodach przy pomocy sygnałów dźwiękowych o rosnącej częstotliwości.

Kamera cofania

Zaparkujesz w każdej ciasnej przestrzeni dzięki kamerze cofania. Podczas cofania obraz z kamery cofania wyświetla się na ekranie w lusterku (lub nawigacji w przypadku zamówienia systemu nawigacji zintegrowanej) uzupełniony o sygnały dźwiękowe z czujnika cofania.

System multimedialny R-LINK

Poznaj niezastąpiony system multimedialny! R-LINK pozwoli Ci uzyskać dostęp do funkcji zarezerwowanych dotychczas dla urządzeń przenośnych. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: duży ekran dotykowy, nowoczesny interfejs, nawigację TomTom, Bluetooth, wejścia USB i jack z przodu!

Aplikacja R&Go

Zintegruj swoje urządzenia mobilne lub tablet ze swoim środowiskiem pracy. Dzięki programowi Renault R&Go*, możesz w łatwy sposób przeszukiwać i zarządzać swoimi kontaktami! Możesz również obniżyć zużycie paliwa dzięki funkcji Driving eco2.

R-LINK Store

Potrzebujesz dodatkowych usług? Zapoznaj się z pełnym katalogiem programów w R-LINK Store. Możesz do niego wejść bezpośrednio z samochodu lub z twojego konta My Renault na komputerze, tablecie lub smartfonie.

System ESC nowej generacji

Dla Twojego bezpieczeństwa w każdym Renault MASTER montujemy seryjnie system ESC najnowszej generacji. System ten wzbogacony jest o 3 dodatkowe funkcje niezbędne w codziennym życiu zawodowym. Funkcja Extended Grip optymalizuje przyczepność samochodu na miękkim gruncie takim jak luźny piach, błoto lub śnieg. Funkcja wspomagania ruszania pod górę pozwala Ci spokojnie ruszyć na nierównym podłożu nawet z pełnym obciążeniem. System stabilizacji toru jazdy przyczepy wykrywa wychylenia przyczepy i dokonuje korekty.

Lusterko "Wide View"

Podróżuj spokojnie z lusterkiem "Wide View".To lusterko wsteczne udowadnia swoją użyteczność zwłaszcza na skrzyżowaniach. Lusterko umieszczone jest w tzw. martwym punkcie w osłonie przeciwsłonecznej pasażera i jest prawdziwym atutem w bezpiecznej jeździe. Lusterko zwiększa pole widzenia z boku na prawą stronę.

Blokada mechanizmu różnicowego

Unikaj niebezpieczeństw związanych z jazdą na śliskiej nawierzchni. Funkcja blokady mechanizmu różnicowego dostępna w wersji Renault MASTER poprawia przyczepność twojego samochodu. Przy prędkości poniżej 30km/h funkcja uruchamia się automatycznie, gdy jedno z kół pędnych zaczyna się ślizgać. Jest to wyjątkowo użyteczna funkcja podczas wychodzenia z trudnych sytuacji przy niskich prędkościach, na przykład na błotnistym placu budowy!

Chcesz przetestować Renault
Master
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa