Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Finansowanie samochodów Renault dla firm

Grupa Auto Spektrum proponuje najlepsze możliwości użytkowania samochodów Renault dla Firm w Krakowie, Rzeszowie i Tarnowie.

Jako dedykowany dealer Renault Pro + w Małopolsce i Podkarpaciu proponujemy naszym Klientów firmowym wszystkie możliwości posiadania samochodu: zakup w kredycie, leasing czy też wynajem długoterminowy Renault w programie Renault Business Plan oraz Renault Business Finance.

Oferta wynajmu długoterminowego samochodów Renault to jedna, miesięczna płatność obejmująca czynsz leasingowy, ratę serwisową, assistance, samochód zastępczy i ubezpieczenie.

 

Renault Business Plan

To rozwiązanie wykorzystujące leasing operacyjny i gwarantujące wliczenie w koszty działania firmy miesięcznej faktury za użytkowanie auta  (również odliczenie podatku VAT).

Niska miesięczna rata za użytkowanie auta w programie Renault Business Plan wynika z uwzględnienia w kwocie do spłaty tylko części wartości pojazdu, odpowiadającej rzeczywistej utracie wartości pojazdu w okresie trwania umowy. 

Oferta Renault Business Plan jest skierowana zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wykonujących wolny zawód.

Zalety Renault Business Plan dla Firm w Auto Spektrum:

 1. Niskie koszty użytkowania samochodu - Stała niska rata
 2. Preferencyjne oprocentowanie i niska wpłata własna (nawet 0%)
 3. Platforma Obsługi Klientów Renault – szybka i sprawna obsługa
 4. Pełen zakres ubezpieczenia wliczony w ratę
 5. Gwarantowany samochód zastępczy na czas naprawy (tej samej klasy)
 6. Kompleksowy serwis i assistance Renault przez ASO Renault (wliczony w racie)

I co najważniejsze: zawsze nowy samochód RENAULT - możliwość wymiany samochodu na nowy nawet po 2 latach.

 

Renault Business Finance

To oferta wynajmu długoterminowego ze stałą miesięczną ratą łącząca finansowanie samochodu z kompleksowym pakietem usług dodatkowych (rejestracją auta, obsługą serwisową, ubezpieczeniem z likwidacją szkód, pakietem Assistance, samochodem zastępczym, wymianą, skłądowaniem i relokacją opon), które podnoszą komfort i obniżają koszty użytkowania.

W Renault Business Finance:

 • Finansowanie floty odbywa się poprzez umowę leasingu operacyjnego z gwarancją stałej miesięcznej raty
 • Istnieje możliwość odliczenia podatku VAT z tytułu użytkowania pojazdów oraz obniżenia podstawy podatku dochodowego (raty najmu są kosztem uzyskania przychodu)
 • Ryzyko zmiany wartości rezydualnej (końcowej) pojazdów leży po stronie Renault Business Finance
 • Umowa podpisywana jest na określony czas (24 – 60 miesięcy) oraz limit kilometrów (do 200 000 km)
 • Bezgotówkowe rozliczenie usług serwisowych w Autoryzwowanych Stacjach Obsługi (rzeglądy okresowe oraz bieżące naprawy wraz z zakupem części i materiałów eksploatacyjnych)
 • Otrzymnujesz pełen pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego (OX, AC, NNW) oraz pewność szybkiej i kompeksowej procedury likwidacji szkód komunikacyjnych tylko w autoryzowanych serwisach
 • Korzystasz z dedykowanej linii telefonicznej Renault Business Finance dostępnej przez całą dobę na terenie UE oraz samochodu zastępczego
 • Po okresie wynajmu samochód może zostać zwrócony do Renault Business Finance, który zajmuje się sprzedażą samochodów pokontraktowych oraz doradza klientowi w kwestii wyboru nowej floty.

Oszczędzasz swój czas i pieniądze!

Skontakuj się z nami i zapytaj o ofertę Renault Business Plan lub Renault Business Finance

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane.

*
*
*
*
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Auto Spektrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszystkie dane są podawane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści, ich sprostowania lub usunięcia.
Pani/Pana dane osobowe zbieramy w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie internetowe. W przypadku wyrażenia zgody te dane będziemy też przetwarzać w celu przesyłania informacji handlowych oraz by zachęcić Panią/Pana do skorzystania z naszych produktów lub usług.
Polityka Prywatności- Prosimy o zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych w Auto Spektrum

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Buki 7, 32-060 Kryspinów 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa