Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Silny i wyrazisty design

Pewna i mocna linia, ekspresywny charakter, powiększone logo, zawinięty przedni zderzak... Pozwól się uwieść stylowi Renault TRAFIC.

Mocne strony

Nowoczesne funkcje, wnętrze skrojone na miarę, liczne schowki... Renault TRAFIC ma jeszcze wiele atutów w zanadrzu!

Przestrzeń ładunkowa

Praktyczna i przestronna przestrzeń ładunkowa dla Ciebie. Renault TRAFIC został wyposażony w trap załadunkowy, aby zapewnić ci najdłuższą przestrzeń załadunkową na rynku. Aż 4,15 m! 

Punkty mocowania ładunku

Zabezpiecz swój ładunek za pomocą 18 punktów mocowania ładunku, z czego 8 przytwierdzonych jest do podłogi - w zależności od wersji.

Wykończenie przestrzeni bagażowej z drewna

Przygotowane na miarę drewniane wykończenie chroni podłogę oraz ściany boczne Renault TRAFIC. Wykorzystaj optymalną ochronę strefy ładunkowej.

Podsufitowy stelaż wewnętrzny

Uwolnij przestrzeń na podłodze i zyskaj na pojemności załadunkowej. Dzięki stelażowi mocowanemu pod sufitem możesz przewozić przedmioty o długości 2 m i maksymalnym ciężarze 13 kg.

Rygiel blokujący lewe drzwi tylne

Czy musisz czasami przewieźć coś długiego? Nie ma problemu! Renault TRAFIC wyposażono w system blokowania lewego skrzydła tylnych drzwi, tak abyś mógł jechać z prawym skrzydłem otwartym.

Drewniana podłoga i wykończenie drewniane ścian

Aby chronić przestrzeń ładunkową twojego Renault TRAFIC możesz wyposażyć swoje Renault w drewnianą podłogę z wykładziną antypoślizgową oraz osłoną do połowy wysokości ściany.

Zestaw do standardowego haka holowniczego

Czy potrzebny ci jest hak? Zestaw do standardowego haka holowniczego na wyposażeniu Renault TRAFIC przewidziany został do intensywnej eksploatacji w różnych warunkach. Do zestawu można mocować zaczep, zaczep mieszany lub sworzeń. Takie rozwiązanie jest proste w obsłudze.

Twoje mobilne biuro

Regulowany fotel kierowcy, odpowiednio zaprojektowane, wygodne fotele, przestrzeń do przechowywania twoich narzędzi pracy oraz niezliczone schowki... Pomyśleliśmy o wszystkim, abyś zawsze czuł się dobrze.

Miejsce na komputer przenośny

Musisz zająć się firmą? W razie potrzeby możesz się zatrzymać i skorzystać ze swojego laptopa. Schowek w oparciu fotela środkowego Ci to ułatwi.

Do 90 litrów pojemności schowków w kabinie!

Musisz coś schować? Renault TRAFIC oferuje Ci jeszcze więcej pożytecznych rozwiązań – do dyspozycji masz 14 schowków rozmieszczonych w różnych miejscach, w tym jeden o pojemności 54 l na większe przedmioty.

Klimatyzacja

Wybierz taką temperaturę, jaką lubisz. Dzięki klimatyzacji ręcznej lub automatycznej możesz cieszyć się komfortem termicznym.

Podkładka pod notatki lub tablet

Podczas postoju możesz z łatwością zajrzeć do swojego tabletu dzięki rozkładanej podkładce o rozmiarach od 4,8 do 10,6".

Uchwyt na smartfon

Miej telefon zawsze w zasięgu ręki. Możesz go umieścić w wychylanym uchwycie i ładować dzięki gniazdku, które znajduje się w pobliżu.

 

Umil sobie podróż z R&Go i Media Nav Evolution

Renault TRAFIC gwarantuje ci innowacyjne rozwiązania ułatwiające i uprzyjemniające twoją pracę. W Renault TRAFIC słuchaj muzyki w audiostreamingu, korzystaj z zestawu głośnomówiącego i nawigacji w czasie rzeczywistym, a także wielu dodatkowych funkcji!

Media Nav Evolution: prosty dostęp do multimediów

Media Nav Evolution - Połącz przyjemne z pożytecznym! 7" ekran dotykowy, technologia Bluetooth, radio, złącza USB i jack: jednym ruchem lub głosem możesz wybrać swoją muzykę na urządzeniu przenośnym lub wybrać osobę z książki telefonicznej. Poznaj nawigację Nav & GO 2D lub 2,5 D i kilkoma kliknięciami aktualizuj swoje mapy NAVTEQ za pomocą swojego komputera.

R&Go: steruj za pomocą smartfonu

W Renault TRAFIC masz szybki dostęp do funkcji swojego smartfonu dzięki aplikacji R&Go: praktycznej i inteligentnej aplikacji dostępnej na Apple iOS i Android. Możesz słuchać ulubionej muzyki, odbierać i wykonywać telefony, korzystać z CoPilot® Premium... R&Go w połączeniu z Nowym Renault TRAFIC za pośrednictwem łącza Bluetooth pozwoli ci korzystać z funkcji Driving Eco², aby twoja jazda była bardziej ekologiczna i abyś mógł sprawdzić aktualne poziomy zużycia..

Radio CD R&Go

Radio, odtwarzacz CD, zestaw głośnomówiący Bluetooth, gniazdo jack w panelu przednim, 2 porty USB... Radio CD R&Go jest nie tylko zwykłym radiem!

Radio R&Go

Oczywiście radio, ale także zestaw głośnomówiący Bluetooth, wejście USB oraz wejście jack w panelu przednim, drugie gniazdo USB w pobliżu uchwytu na telefon. Wybierz wersję podstawową.

Technologia do twoich usług

Jedź spokojnie. Wyposażyliśmy Renault TRAFIC w praktyczne rozwiązania, które ułatwią ci każdą podróż w interesach.

Radar i kamera cofania

Twoje manewry będą łatwiejsze. Dzięki kamerze cofania widzisz, co dzieje się z tyłu w wewnętrznym lusterku cofania albo na ekranie nawigacji.

Regulator prędkości

Nie skupiaj wzroku na liczniku. Dzięki sterowaniu na kierownicy, możesz ustawić swoją prędkość maksymalną i spokojnie kontynuować podróż. 

Dynamiczna kontrola trakcji

Zachowaj kontrolę nad swoim Renault TRAFIC w każdych warunkach. System ESC nowej generacji zapewnia stabilność pojazdu oraz wykrywa poziom obciążenia, dzięki czemu łatwiej można skorygować tor jazdy.

System monitorowania ciśnienia w ogumieniu

Nie martw się o ciśnienie w ogumieniu! Czujnik w każdym kole umieszczony w zaworze do napełniania kół powiadomi cię o spadku ciśnienia.

Chcesz przetestować Renault
Trafic
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa