Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

ZAPEWNIJ SOBIE EFEKTYWNĄ PRACĘ!

Nowe Renault Trafic

 

 

DESIGN I PRAKTYCZNE WYPOSAŻENIE

 

 

Światła full LED, chromowana osłona chłodnicy, oryginalna linia świateł i reflektory przeciwmgłowe dwufuncyjne, Nowy Renault TRAFIC dzięki swojej solidności i nowoczeności dostosuje się bardziej niż kiedykolwiek do Twoich potrzeb!

 

 

 DYNAMICZNY I WYTRZYMAŁY VAN

 

Dzięki Nowemu Renault TRAFIC połączysz praktyczność z komfortem. Długość ładunkowa 4,15 m zapewnia przegroda z klapą pod fotelem pasażera. Dzięki jego prostokątnego kształtowi pojemność ładunkowa jest zwiększona nawet do 8,9m³!

Możesz sobie pozwolić na pracę w dowolnej chwili w każdym każdym miejscu, dzięki funkcjonalności moblinego biura. Nowy TRAFIC został zaprojetkowany tak aby móc stawić czoła wszelkim wyzwaniom!

 

NOWY SILNIK I ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE NAPĘDU 

 

Nowy Renault TRAFIC dostępny jest z silniekiem 2.0 oraz nową automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów EDC. Dzięki wyższej mocy i momencie obrotowym, możesz cieszyć się komforterm oraz jednocześnie zmiejszać zużycie paliwa.

Nowe systemy wspomagające ułatwią Ci jazdę w trudnych warunkach drogowych - Extended Grip, Hill Start Asssist (wspomaganie przy ruszaniu pod górę)

 

Nowe Renault Trafic   Nowe Renault Trafic   

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Chcesz przetestować Renault
Trafic
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Buki 7, 32-060 Kryspinów 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa