Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

CAŁKOWICIE NOWY, ALE BEZ WĄTPIENIA CAPTUR...

 

DESIGN

Odważna i muskularna sylwetka, niezliczone możliwości personalizacji dwukolorowego nadwozia i komfortowe, innowacyjne wnętrze… Większe, jeszcze bardziej nowoczesne i drapieżne Nowe Renault CAPTUR potwierdza swój charakter prawdziwego SUV-a.

 

  Nowy Captur  Nowy Captur

 

PERSONALIZACJA

Wyróżnij się, pokaż charakter i stwórz samochód swoich marzeń! Nowe Renault CAPTUR to mistrz personalizacji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

 • Na zewnątrz: dwukolorowe nadwozie, osłony podwozia z przodu i z tyłu, kolorowe detale ozdobne
 • Wewnątrz: pakiety personalizacji wnętrza i wybór tapicerek pozwalają na niezliczone możliwości stworzenia wnętrza
 • Multi - Sense: 3 tryby jazdy (Eco, Sport, MySense),  8 trybów oświetlenia wnętrza... Spersonalizuj swoje Nowe Renault CAPTUR w zależności od nastroju dzięki systemowi MULTI-SENSE

Nowy Captur  Nowy Captur  Nowy Captur

 • Kokpit high-tech z dotykowym ekranem multimedialnym o przekątnej nawet 9,3’’ zwróconym w kierunku kierowcy, cyfrowy zespół wskaźników i zegarów o przekątnej do 10,25’’, nowa konsola pływająca z futurystyczną dźwignią zmiany biegów „e-Shifter”... Poznaj technologiczną przestrzeń wnętrza o wyjątkowym wyglądzie. 

Nowy Captur  Nowy Captur  Nowy Captur

 

WYPOSAŻENIE

Poczuj moc wrażeń dzięki nowoczesnym i intuicyjnym technologiom, personalizowanemu wnętrzu i wyjątkowym możliwościom konfiguracji.

 • Innowacyjne technologie: aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo, Nowy CAPTUR został wyposażony w innowacyjne technologie z najwyższej półki, otwierające drogę do autonomicznej jazdy. Jedź bez obaw!
 • Zgodnie z Twoimi potrzebami: kokipt high-tech otwierany, przeszklony dach, przestronne wnętrze, największy bagażnik w swojej klasie (536l), przesuwna tylna kanapa oraz liczne schowki – Nowe Renault CAPTUR dopasuje się do Twoich codziennych obowiązków.

Nowy Captur  Nowy Captur

 

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo

Nowy CAPTUR oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone najwyższą notą pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, zgodnie z rygorystycznymi kryteriami z 2019 roku. Na szczególną uwagę zasługuje ocena w zakresie ochrony dorosłych (36,7 pkt /38 pkt możliwych) i dzieci (41pkt/ 49 pkt możliwych).

 

Doceniono również technologie, w tym aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywanie pieszych i rowerzystów, który otrzymał maksymalną ilość przyznawanych punktów.

 

AKCESORIA

Połącz styl z praktycznością. Dopasuj Twoje Nowe Renault CAPTUR do swoich upodobań i nadaj mu nowy wymiar.

Nowy Captur Nowy Captur

Oświetlenie powitalne

Nowy CAPTUR rozświetli się, gdy się do niego zbliżysz lub naciśniesz przycisk na pilocie zdalnego sterownia, aby wskazać Ci drogę.

Antena w kształcie płetwy rekina

Dzięki antenie w kształcie płetwy rekina, atletyczny profil Nowego CAPTUR prezentuje jeszcze większy dynamizm.

 

Nowy Captur

Zestaw ochrony nadwozia

Chroń skutecznie lakier swojego samochodu przed małymi uderzeniami, zadrapaniami lub wielokrotnymi otarciami. Pomysłowa i ekstremalnie wytrzymała, przezroczysta powłoka, którą można założyć na wrażliwe strefy pojazdu.

Składany hak holowniczy półelektryczny

Wyposaż swój nowy CAPTUR w składany, półelektryczny hak holowniczy, który rozkłada się i składa jednym naciśnięciem, ułatwiając przewiezienie dodatkowego ładunku!

 

Nowy Captur

Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów

Wyładowany akumulator? Wydłuż pracę i ładuj smartfona bez kabla, dzięki ładowarce bezprzewodowej. 

Zestaw Focal

Nadaj życia swoim podróżom, dzięki niesamowitej mocy głośników i jakości dźwięku. Muzyka!

 

Nowy Captur Nowy Captur

Dywaniki tekstylne Comfort

Nadaj trochę wyrafinowania i dodatkowej ochrony swojemu samochodowi, poprzez dywaniki materiałowe wysokiej jakości.

Pokrowce na fotele

Zabezpiecz oryginalną tapicerkę samochodu, nadając jej indywidualny styl. Na wymiar, z intuicyjnym systemem zaczepów, łatwych w instalacji i czyszczeniu.

 

 

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

 

Captur Hybrid Captur Hybrid

 

Elektryczny na żądanie...

 • napęd hybrydowy z możliwością doładowania 
 • jazda w trybie 100% elektrycznych
 • design i personalizacja wnętrza
 • najnowsze technologie z największym ekranem w swojej kategorii
 • modułowość dzięki przesuwanej i składanej kanapie 

 

Captur Hybrid Captur Hybrid

MULTI-SENSE

Oferuje możliwość personalizacji Nowego CAPTURA w zależności od Twoich potrzeb. Masz możliwosć wybierania spośród 3 spersonalizowanych trybów prowadzenia pojazdu oraz 8 kolorów oświetlenia wnętrza. Trybie PURE daje możliwość jazdy z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h.

EASY LINK

Korzystaj z intuicyjnego i łatwego w konfiguracji spersonalizowanego systemu multimedialnego EASY LINK, na ekranie dotykowym o przekątnej do 9,3”. Wyświetl stacje ładowania na mapie, monitoruj zużywanie i pozyskiwanie energii oraz zaprogramuj w prosty sposób ładowanie akumulatora i temperaturę w kabinie.

 

Captur Hybrid Captur Hybrid

Cyfrowy wyświetlacz zegarów 10,25"

Oprócz wyświetlenia wybranego przez Ciebie trybu MULTI-SENSE, na ekranie kierowcy znajdą się również informacje na temat zasięgu, zużywania i odzyskiwania energii oraz  stanu naładowania akumulatora.

MY Renault

Sprawdź poziom akumulatora w Twoim Nowym CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid, zaprogramuj ładowanie w godzinach o najniższej taryfie i ustaw idealną temperaturę w kabinie jeszcze przed rozpoczęciem jazdy.

 

Bez kompromisów! Hybryda z możliwością ładowania!

 • Niezrównana przyjemność z jazdy - Twój Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in cicho ruszy i przyspieszy równie szybko, co samochód całkowicie elektryczny, zapewniając nadzwyczajny komfort.
 • Spokojna głowa - Pokonuj miejskie dystanse nawet do 65 km w trybie 100% elektrycznym, a na dłuższych trasach, na przykład w weekend korzystaj z napędu spalinowego.
 • Elektryczne know-how w Nowym Renault CAPTUR - Podróżuj bez obaw swoim Nowym CAPTUREM dzięki naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu w zakresie samochodów elektrycznych! Ciesz się czystą mobilnością oraz zużyciem paliwa na najniższym poziomie dzięki wyjątkowej skrzyni biegów i technologiom odzyskiwania energii prosto ze świata Formuły 1!

Captur Hybrid  Captur Hybrid

Chcesz przetestować Renault
Captur
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa