Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

WYBIERZ SWOJĄ CODZIENNOŚĆ

Nowe Renault Trafic osobowy 

Renault Trafic 

 

DESIGN I PRAKTYCZNE WYPOSAŻENIE

 

 

Reflektory full LED, nowa charakterystyczna linia świateł, chromowana osłona chłodnicy i przestronne wnętrze, Nowy TRAFIC Combi dostosuje się bardziej niż kiedykolwiek do Twoich potrzeb, prężąc swoje muskuły! 

 

 

 KOMFORT I MODULARNOŚĆ

 

Nowy TRAFIC Osobowy, oddaje do dyspozycji wiele praktycznych schowków i bez problemu sprosta miejskiemu ruchowi, oferując wszystkim pasażerom optymalny komfort podróżowania. 

Dzięki dużej przestrzeni bagażowej i przestronnemu, modułowemu wnętrzu, Nowy TRAFIC Osobowy dopasuje się do Twoich potrzeb, goszcząc na pokładzie do 9 osób, nie wpływając przy tym na pojemność bagażnika.

 

WYPOSAŻENIE

 

Dzięki Nowemu TRAFIC Osobowy, ułatwisz sobie warunki jazdy korzystając z najnowszych technologii, aby bez ryzyka stawić czoło miejskiemu ruchowi i sprawić, aby jazda była czasem spokoju i wypoczynku.

Zaplanuj trasę, kontroluj prędkość i zyskaj dostęp do ulubionych aplikacji... Nasz Nowy TRAFIC Osobowy dopasuje się do Twoich planów i potrzeb i pozwoli skorzystać z innowacyjnego i inteligentnego wyposażenia upraszającego podróżowanie. 

 

Nowe Renault Trafic   Nowe Renault Trafic   

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Chcesz przetestować Renault
Trafic
Nowy?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa