Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Renault ESPACE: idealna linia croosovera

Rozbudzi twoje zmysły... Przygotuj się na estetyczne doznania! Wyjątkowe i silnie podkreślone linie, wyrazisty i opływowy kształt, zdecydowane cechy crossovera. A przy tym elegancja i styl. Wejdź do świata doznań!

 

Wygląd zewnętrzny

Pozwól się prowadzić! Podniesiona linia nadwozia, wyraźnie zaznaczone boki, zrównoważona wysokość, przykuwające uwagę oświetlenie wnętrza – wszystko to sprawi, że będziesz zachwycony Renault ESPACE.

Wygląd wnętrza

Każda podróż staje się wyjątkowym doznaniem. Dzięki zainstalowanym technologiom i użytym materiałom każda podróż będzie niezapomnianym przeżyciem. Renault ESPACE nie zna ograniczeń czasowych, ten czas należy do ciebie.

Pozwól się prowadzić

Zapraszamy do świata luksusu i nowoczesności. Renault ESPACE oferuje nowe rozwiązania technologiczne, które ułatwiają codzienność. Każda podróż przyniesie niepowtarzalne doznania.

System MULTI-SENSE

W ESPACE, o niepowtarzalne wrażenia z jazdy dba system MULTI-SENSE, który pozwala personalizować styl, w jakim chcesz prowadzić swój samochód. Wszystkie technologie, zapewniające intensywne doznania z jazdy, są idealnie zsynchronizowane: system 4CONTROL, sterowane zawieszenie, układ kierowniczy, praca silnika, szybkość reakcji skrzyni biegów, oświetlenie wnętrza oraz komfort siedzeń. Pięć trybów i pięć niepowtarzalnych stylów jazdy.

Pokonuj zakręty z systemem 4Control

Daj się uwieść systemowi   Renault 4Control. Nasi konstruktorzy wyposażyli Renault ESPACE w 4 koła skrętne, dając ci więcej zwrotności i swobody ruchów. W mieście system 4Control kontroluje pracę kół tylnych zapewniając ci wyjątkową zwrotność przy niskich prędkościach. Poza miastem 4 koła skrętne zapewniają idealną przyczepność dostosowując ich pracę do typu podłoża, twoich ruchów i twojego stylu jazdy, dzięki czemu będziesz mógł zachować pożądany tor jazdy.

Sterowane zawieszenie

Doceń wyjątkowo komfortowe zawieszenie i niepowtarzalną przyczepność do podłoża. Po raz pierwszy połączyliśmy system 4Control ze sterowanym zawieszeniem. System ten w połączeniu z odpowiednimi czujnikami nieustannie analizuje warunki zewnętrzne dostosowując się do wybranego przez ciebie stylu jazdy Multi-Sense  

Zmiana konfiguracji wnętrza one-touch

Odkryj wyjątkowo prostą zmianę konfiguracji wnętrza Za pomocą ekranu multimedialnego tabletu lub specjalnego panelu w bagażniku możesz złożyć siedzenia pojedynczo lub wszystkie jednocześnie. Siedzenia zostaną złożone zapewniając ci tym samym przestrzeń, której potrzebujesz.

System wspomagający parkowanie Easy Park Assist

Widzisz wolne miejsce do parkowania? Z systemem Easy Park Assist nie ma nic prostszego. System mierzy ilość wolnego miejsca i określa tor jazdy auta. Dzięki kamerze cofania i czujnikom zamontowanym z przodu, z tyłu i po bokach możesz się cieszyć pełną ochroną 360° podczas wykonywania manewru parkowania.

 

Więcej przyjemności z jazdy dzięki R-LINK 2

Bądź zawsze w kontakcie dzięki multimedialnemu tabletowi R-Link 2. Duży ekran o przekątnej 8,7-cala oraz jego ergonomia sprawiają, że jest on jeszcze bardziej intuicyjny i wyjątkowo prosty w obsłudze.

Najlepsze rozwiązania multimedialne

Poznaj nowe rozwiązania multimedialne! Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy nowe rozwiązania. R-Link 2 posiada standardowe funkcje: Nnawigacja TomTom 3D, radio, możliwość słuchania muzyki z zewnętrznych nośników, informacje na temat twojego samochodu, dostęp do usług on-line, etc. Można jednak dowolnie personalizować jego ustawienia. Spersonalizuj stronę powitalną dodając ulubione aplikacje i stwórz do 6 profili pozwalających zapamiętać indywidualne ustawienia oraz wybrane parametry systemu Multi-Sense. Prosty i intuicyjny interfejs, przejrzyste menu, duże przyciski sterowania, możliwość sterowania głosowego itp. Najlepsze rozwiązania multimedialne w twoim zasięgu!

Bądź zawsze w kontakcie

Dzięki systemowi R-Link 2 możesz korzystać z usługi TomTom HD Traffic & dostępnej bezpłatnie przez rok. Masz dostęp do wszystkich funkcji ułatwiających codzienne życie. Korzystaj z precyzyjnych informacji o ruchu drogowym, dzięki którym zoptymalizujesz czas przejazdu. Dodatkowo możesz podłączyć inne urządzenia poprzez: 4 wejścia USB (2 z przodu i 2 z tyłu), 2 wejścia Jack, 3 wejścia 12v i 1 wejście na kartę SD*...

Bądź gotów !

Przeszukaj sklep z aplikacjami R-Link Store

Wzbogać i spersonalizuj kilkoma kliknięciami funkcje i usługi dostępne w systemie multimedialnym R-Link 2.

Przejdź do sklepu R-Link Store i odkryj bogatą i zróżnicowaną ofertę aplikacji zaprojektowanych specjalnie z myślą o kierowcach.
Możesz przeglądać i ściągać nowe aplikacje bezpośrednio do systemu R-Link 2 lub zarządzać swoimi aplikacjami w domu na komputerze poprzez konto na portalu My Renault.

Chcesz przetestować Renault
Espace
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa