Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Nowe Renault MEGANE GrandCoupé 

Styl budzący pożądanie - Nowy MEGANE GrandCoupé fascynuje pod każdym względem. Jego elegancka stylistyka, o doskonale wyważonych proporcjach przyciąga spojrzenia.

Design pełen elegancji i harmonii

Smukła sylwetka, wydłużona linia maski i mocno zarysowane nadkola tworzą elegancki i dynamiczny design Nowego MEGANE GrandCoupé, a charakterystyczny układ świateł przednich i tylnych podkreśla jego unikalną osobowość.

Unikalny szklany dach

Duży, szklany dach, łączący szybę czołową z szybą tylną, otwierany w części przedniej, nadaje Nowemu MEGANE GrandCoupé wyjątkowo prestiżowy wygląd. Dzięki niemu słońce staje się nieodzownym towarzyszem Twoich podróży. 

Kokpit w stylu high-tech

W komfortowym fotelu kierowcy, poczujesz się jak mistrz na pokładzie. Pomyśleliśmy o wszystkim, by zapewnić Ci unikalną przyjemność prowadzenia. Wszystkie systemy pokładowe Nowego MEGANE GrandCoupé są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Nowy wymiar komfortu

We wnętrzu Nowego MEGANE GrandCoupé dominują wysoka jakość i harmonia. Przyjemne w dotyku materiały, wyrafinowane tapicerki, kierownica pokryta licową skórą, subtelne, chromowane elementy ozdobne...

Poznaj technologie klasy wyższej

Nowy MEGANE GrandCoupé oferuje szereg elementów typowych dla wyższego segmentu, ułatwiających prowadzenie oraz poprawiających bezpieczeństwo i komfort.

System MULTI-SENSE

Nowy MEGANE GrandCoupé dopasuje się do Ciebie i Twojego nastroju. Dzięki systemowi MULTI-SENSE możesz spersonalizować swoje doznania z jazdy w zależności od tego, na co masz w danej chwili ochotę, lub preferowanego stylu jazdy. Potrzebujesz nieco adrenaliny? Masz ochotę na chillout? Możesz zmieniać swoje wrażenia z jazdy w każdej chwili. Z systemem MULTI-SENSE to tak, jakbyś miał kilka MEGANE w jednym!

Przezierny wyświetlacz Head-Up

Teraz możesz w pełni bezpiecznie, bez odrywania wzroku od drogi, odczytać użyteczne informacje: aktualną prędkość, informacje z systemu nawigacji i systemów wspomagających prowadzenie... Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi Head-Up podstawowe informacje pojawiają się bezpośrednio w polu widzenia. Technologia ta przejęta z lotnictwa zapewnia duży komfort - nie ma już męczącej akomodacji oka przy zmianie perspektywy.  

System multimedialny R-LINK 2

System multimedialny R-LINK 2 stanowi kwintesencję zaawansowanych technologii pokładowych. Jego pojemnościowy, ergonomiczny ekran dotykowy, dostępny w dwóch formatach – poziomym o przekątnej 7’’ i pionowym o przekątnej 8,7’’ – zapewnia doskonałą jakość obrazu, wysoką czułość na dotyk i jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Nawigacja, radio, aplikacje,… a także prawdziwe centrum kontroli auta, pozwalające na obsługę systemu MULTI-SENSE oraz aktywację i dezaktywację systemów wspomagających prowadzenie. W pamięci można zapisać do sześciu różnych profili użytkowników.

Aktywny regulator prędkości

System automatycznie dostosowuje prędkość w celu zachowania wstępnie ustawionej, bezpiecznej odległości między pojazdami. Umieszczony z przodu auta radar mierzy odległość od pojazdu jadącego z przodu i oblicza jego prędkość. Następnie radar łączy się z silnikiem i układem hamulcowym w celu dostosowania prędkości dla zachowania bezpiecznej odległości między pojazdami.

Chcesz przetestować Renault
Megane
GrandCoupé?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa