Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Aktualności i promocje Nowe Renault KANGOO Van i Nowe Renault EXPRESS Van

Nowe Renault KANGOO Van i Nowe Renault EXPRESS Van

RENAULT PRO+ SAMOCHÓD DOSTAWCZY DLA KAŻDEGO I DLA KAŻDEJ FIRMY! Potrzebujesz niedużego samochodu dostawczego dla swojej firmy? Sprawdź nasze nowe modele: Nowe Renault EXPRESS Van - Nowoczesny i skuteczny z 3,3 m3 pojemności ładunkowej oraz Nowe Renault KANGOO VAN - Innowacje i design z łatwym dostępem do przestrzeni ładunkowej dzięki usunięciu słupka (1,4 m szerokości), z systemem multimedialnym i ekranem dotykowym oraz systemami wspomagania kierowcy podczas jazdy.

 

RENAULT PRO+

 

SAMOCHÓD DOSTAWCZY DLA KAŻDEGO

 

Nowe Renault EXPRESS Van

Nowoczesny i skuteczny

 

Ergonomiczne wnętrze w połączeniu największą liczbą schowków (48l) oraz wzmocnionymi fotelami, gwarantują komfort i praktyczność. Z łatwością podłączysz swój smartfon, aby wyświetlić wszystkie informacje bezpośrednio na 8’’ ekranie centralnym Nowego Renault EXPRESS Van, dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK. W podróży, możesz swobodnie korzystać z systemów wspomagania jazdy, aby pewnie i bezpiecznie wykonywać wszelkie manewry.

Praktyczne i solidne Nowe Renault EXPRESS Van jest doskonałym towarzyszem w wykonywaniu codziennych obowiązków. Dzięki obrotowej przegrodzie, możesz zwiększyć przestrzeń ładunkową do 3,7 m3. Co jeszcze? Dzięki 1,91 m długości ładunkowej z pełną przegrodą, Nowe Renault EXPRESS Van oferuje 3,3 m3 pojemności łądunkowej oraz najlepszy stosunek długości użytkowej do długości całkowitej w swojej kategorii.

 

Express Express

 

Poznaj go bliżej!
Poznaj Renault Express Van
Sprawdź auta dostępne od ręki!
Sprawdź auta dostępne od ręki

 

 

Nowe Renault KANGOO Van

Innowacje i design

 

Atletyczna sylwetka, doskonale wyważone proporcje, przeprojektowany przód, chromowane wykończenia... Nowe Renault KANGOO Van prezentuje jeszcze bardziej muskularny design zewnętrzny. Korzystaj z nowoczesności i komfortu na pokładzie Nowe Renault KANGOO Van, dzięki desce rozdzielczej wyposażonej w wiele schowków, od nowa zaprojektowanym fotelom, systemowi multimedialnemu EASY LINK, dostępnemu z poziomu 8’’ ekranu środkowego oraz systemom wspomagania jazdy najnowszej generacji. 

 

Nowe Renault KANGOO Van zostało wyposażone w największy na rynku dostęp boczny (Open Sesame by Renault), który umożliwia łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej, bez względu na ograniczenia związane z parkowaniem. Nowe Renault KANGOO Van podwaja długość bocznej przestrzeni ładunkowej, aż do 1,4m! Dzięki składanemu, podsufitowemu stelażowi wewnętrznemu, możesz przewozić długie i zajmujące dużo miejsca przedmioty w górnej części samochodu.

 

KAngoo kANGOO

 

Sprawdź auta dostępne od ręki!
Sprawdź auta dostępne od ręki

 

 

Zapytaj o ofertę specjalną

Pola oznaczone * są wymagane.

*
*
*
*
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Auto Spektrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszystkie dane są podawane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści, ich sprostowania lub usunięcia.
Pani/Pana dane osobowe zbieramy w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie internetowe. W przypadku wyrażenia zgody te dane będziemy też przetwarzać w celu przesyłania informacji handlowych oraz by zachęcić Panią/Pana do skorzystania z naszych produktów lub usług.
Polityka Prywatności- Prosimy o zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych w Auto Spektrum

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa