Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Aktualności i promocje Premiera Renault MEGANE eVISION podczas elektromobilnego wydarzenia Renault eWays!

Premiera Renault MEGANE eVISION podczas elektromobilnego wydarzenia Renault eWays!

Renault eWays 

 

Od 15 do 27 października trwa Renault eWays - wydarzenie poświęcone elektromobilności. Chcesz dowiedzieć się więcej i dołączyć do paneli dyskusyjnych? 

 

Kliknij tutaj!

 

 

MEGANE eVISION Showcar

Zapowiedź nowej generacji samochodów elektrycznych

 

 

Megane eVision

 

Design, dynamika, zasięg. Samochód, który przełamuje stereotypy i dopasowuje się do Twoich potrzeb. Najnowocześniejsze technologie, przełamywanie granic, niesamowite osiągi. Tym charakteryzuje się nowa platforma auta elektrycznego MEGANE eVISION Showcar.

 

Futurystyczna platforma elektryczna

Nowa modularna platforma elektryczna stawia przede wszystkim na odwagę, emocje i wysokie osiągi. Przesuwa granice, stawiając jeszcze wyżej poprzeczkę, jeśli chodzi o wydajność energetyczną, za sprawą licznych udoskonaleń i innowacji. 

Renault jako pioner aut elektrycznych wprowadza platformę CMF-EV (gdzie „CMF” oznacza Common Module Family, a „EV” – Electric Vehicles). Dzięki nowej platformie CMF-EV przyszłe pojazdy elektryczne Renault będą oferować większą modularność i przestronność wnętrza przy tej samej wysokości i długości.

MEGANE eVISION Showcar wykracza poza standardy i schematy. Optymalna długość auta zapewnia pasażerom przestronną kabinę i możliwości godne samochodu z segmentu C – standardowo dłuższego o 15 do 30 cm – ułatwiając jednocześnie jazdę w środowisku miejskim.

MEGANE eVISION Showcar może pochwalić się umiejscowieniem akumulatora trakcyjnego w taki sposób by nie wpływał na dynamikę sylwetki hatchbacka przy zachowaniu kompaktowych wymiarów auta. 

Ultrakompaktowy akumulator 60 kWh umożliwia obniżenie profilu auta i zwiększenie jego aerodynamiki. To znacząco obniża zużycie energii elektrycznej, wydłużając zasięg auta.

Megane eVision

 

Ewolucja wizerunku Renault

Megane eVision Megane eVision Megane eVision

ZMYSŁOWOŚĆ

Sylwetka auta przyciąga spojrzenia jak magnes, podobnie jak charakterystyczna linia świateł wzbogacona o innowacje technologiczne. Zbliżając się do auta, stopniowo dostrzegasz pojawiające się linie ożywiane przez refleksy światła podkreślające elegancję i dynamizm sylwetki.

TECHNOLOGIA

Poznając szczegóły rozwiązań technologicznych modelu MEGANE eVISION Showcar zachwycisz się ich zaawansowaniem. Idea opływowych i gładkich powierzchni, przejawiająca się także w klamkach chowanych w drzwiach, odzwierciedla ducha nowej generacji aut elektrycznych Renault.

AERODYNAMIKA

Podobnie jak w modelu MORPHOZ Concept, MEGANE eVISION Showcar jest wyposażony w duże koła. Ich zewnętrzna część jest maksymalnie zamknięta i wyrównana z karoserią, aby wzmocnić właściwości aerodynamiczne i zyskać większą efektywność energetyczną oraz zasięg.

 

Megane eVision

Zapytaj o ofertę specjalną

Pola oznaczone * są wymagane.

*
*
*
*
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Auto Spektrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszystkie dane są podawane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści, ich sprostowania lub usunięcia.
Pani/Pana dane osobowe zbieramy w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie internetowe. W przypadku wyrażenia zgody te dane będziemy też przetwarzać w celu przesyłania informacji handlowych oraz by zachęcić Panią/Pana do skorzystania z naszych produktów lub usług.
Polityka Prywatności- Prosimy o zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych w Auto Spektrum

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa