Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Aktualności i promocje Nowe modele Renault w wersji hybrydowej z możliwością ładowania!

Nowe modele Renault w wersji hybrydowej z możliwością ładowania!

 

Nowe hybrydowe Renault

 

Nowe CLIO E-TECH 140 KM i Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in 160 KM

 

 

 

Premiera nowych modeli Renault w wersji hybrydowej

Koncern Renault przedstawił na Targach Motoryzacyjnych w Brukseli w 2020 roku międzynarodowe bestsellery w wersji z napędem hybrydowym oraz doładowywanej hybrydy, czyli nowe Clio E-TECH 140 KM i nowego Captura E-TECH Plug-in 160 KM .

Najnowsze modele Renault: pełna hybryda w nowym Clio E-TECH, „pełna hybryda plug-in” w nowym modelu Captur E-TECH Plug-in uzupełniają najszerszą na rynku gamę samochodów elektrycznych, która obejmuje: nowe ZOE, Twizy, Kangoo Z.E. i Master Z.E.

 

Nowy hybrydowy Captur - elektryczny na żądanie 

 

Hybrydowy Captur

 

Model, który jest bestsellerem w swoim segmencie w Europie, jest także jednym z najbardziej rozpoznawalnych samochodów marki. Nowy Captur ma wszelkie zadatki, aby utrzymać pozycję bestsellera dzięki najnowszym technologiom. Nowy model wyposażony w nową hybrydową jednostkę napędową E-TECH Plug-in odzwierciedla trzy filary wizji motoryzacji przyszłości określonej przez Grupę Renault, która opiera się na autonomicznych, inteligentnych i elektrycznych samochodach.

 

Dzięki nowej ofercie modeli Renault z napędem hybrydowym plug-in niezwykłe doświadczenia z jazdy są teraz w zasięgu znacznie większej liczby użytkowników.

Silnik E-TECH Plug-in o mocy 160 KM i akumulator trakcyjny o większej pojemności (9,8 kWh i 400 V) pozwalają aby nowy Captur przejechał w trybie elektrycznym 50 kilometrów z maksymalną prędkością 135 km/h w cyklu mieszanym (WLTP) oraz 65 kilometrów w cyklu miejskim (WLTP City). Nowy Captur jest niezwykle wszechstronny: można nim jeździć na codziennych trasach przez tydzień bez potrzeby tankowania, a później wybrać się na weekend lub dłuższe wakacje, nie martwiąc się o poziom naładowania baterii. Aby maksymalnie zwiększyć zasięg w trybie elektrycznym, samochód musi być regularnie podłączany do ładowania. W innych warunkach jazdy nowa jednostka E-TECH Plug-in działa podobnie jak prosta (lub standardowa) pełna hybryda E-TECH i zapewnia kierowcy wszystkie związane z tym korzyści.


Oczekuje się, że w cyklu mieszanym nowy Captur E-TECH Plug-In będzie zużywać 1,5 l/100 km i emitować 32 g CO2/km (zgodnie z protokołem WLTP).

Hybrydowy Captur

 

Dowiedz się więcej o hybrydowym modelu Renault Captur 

Pobierz cennik

 

Nowe hybrydowe Clio - przekłada te atuty na konkrety

 

Hybrydowe Clio

Nowe Clio odzwierciedla nakreśloną przez Grupę Renault wizję mobilności przyszłości, z autonomicznymi, elektrycznymi i inteligentnymi samochodami. Nowe Clio jest także wyposażone w najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, które obecnie są dostępne na rynku ― m.in. EASY PILOT ― asystenta jazdy po autostradzie i w korkach. To rozwiązanie jest pierwszym krokiem w kierunku autonomicznej jazdy. Nowy model z ekranem o przekątnej 9,3” i nowym systemem Renault EASY CONNECT ma także bogatą ofertę funkcji multimedialnych.


Hybrydowa jednostka montowana w nowym Clio E-TECH 140 KM zapewnia maksymalną wydajność, niezrównaną dynamikę jazdy i czas reakcji, co najlepiej ilustruje przyśpieszenie z 80 do 120 km/h w zaledwie 6,9 sekundy.


Odzyskiwanie energii podczas hamowania (podobnie jak w samochodzie elektrycznym), duża pojemność akumulatora oraz wysoka sprawność zespołu napędowego E-TECH zapewniają zmniejszenie zużycia paliwa i energii. Nowy model może poruszać się po mieście w trybie w pełni elektrycznym przez 80% czasu jazdy, a zużycie paliwa może być nawet o 40% niższe niż w wersji z silnikiem spalinowym w cyklu miejskim.

 

 

Dowiedz się więcej o hybrydowym modelu Renault Clio 

Pobierz cennik

 

Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid - hybryda z możliwością ładowania

 

Megane Hybryda

 

 

Nowe MEGANE Grandtour to połączenie samochodu elektrycznego z wszechstronnością hybrydy! To także połączenie hybrydy, z tym co najlepsze w modelu MEGANE Grandtour. Możliwość ładowania hybrydy pozwala na korzystanie z trybu elektrycznego dzięki codziennemu ładowaniu w tygodniu, a podczas weekendowych wypadów z trybu hybrydowego, aby nie martwić się o zasięg.

 

 

 

Eleganckie kombi, zmysłowa sylwetka, komfortowe wnętrze, modułowa przestrzeń ładunkowa tak przedstawia się Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid.

Megane Hybryda Megane Hybryda Megane Hybryda

Wszechstronne kombi

Jeździj bez obaw o zasięg. Dzięki zasięgowi w trybie elektrycznym sięgającym 65 km(1) w środowisku miejskim oraz do 50 km(2)  zasięgu w trybie elektrycznym w cyklu mieszanym nie musisz martwić się o zużycie paliwa. Ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym.

Niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy

Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji silnikiem 1,6 l o mocy 160 KM, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy. Elastyczne i ciche prowadzenie, doskonała reaktywność oraz dynamiczne przyspieszenia podczas rozpoczynania jazdy.

Zoptymalizowane zużycie paliwa

Dzięki silnikowi hybrydowemu z możliwością ładowania E-TECH, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję COzarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%(2)). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów, aby odzyskać jeszcze więcej energii.

 

Dowiedz się więcej o hybrydowym modelu Renault MEGANE Grandtour

Pobierz cennik

 

Grupa Renault pionierem na rynku

Grupa Renault jest pionierem na rynku elektromobilności i jest aktywnie zaangażowana w rozwój elektrycznych samochodów dla wszystkich dziś i w przyszłości. Grupa ma ponad 10-letnie doświadczenie w segmencie samochodów elektrycznych i wprowadza na rynek coraz bardziej wydajne i dynamiczne silniki hybrydowe.

Celem jest zapewnienie zrównoważonej mobilności dla wszystkich, teraz i w przyszłości. Najnowsza gama silników jest kolejnym krokiem w kierunku realizacji tego celu. Do 2022 roku Grupa Renault będzie dysponować gamą 8 w pełni elektrycznych oraz 12 zelektryfikowanych modeli (hybryd i hybryd plug-in).

 

Prace rozwojowe

Efektem prowadzonych przez nią prac rozwojowych są dedykowane silniki pod napęd hybrydowy, które zastąpiły tradycyjne zelektryfikowane jednostki spalinowe. Silniki E-TECH zapewniają:

  • każdorazowy rozruch na silniku elektrycznym
  • przyjemność z jazdy, bez względu na panujące warunki
  • doskonałą sprawność energetyczną dzięki innowacyjnej skrzyni biegów MMT o wielu trybach, skutecznemu odzyskiwaniu energii hamowania i mocnemu akumulatorowi. Najnowsze rozwiązania są wynikiem wykorzystania wiedzy i doświadczenia zdobytego w Formule 1 i segmencie samochodów elektrycznych.

Zapytaj o ofertę specjalną

Pola oznaczone * są wymagane.

*
*
*
*
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Auto Spektrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszystkie dane są podawane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści, ich sprostowania lub usunięcia.
Pani/Pana dane osobowe zbieramy w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie internetowe. W przypadku wyrażenia zgody te dane będziemy też przetwarzać w celu przesyłania informacji handlowych oraz by zachęcić Panią/Pana do skorzystania z naszych produktów lub usług.
Polityka Prywatności- Prosimy o zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych w Auto Spektrum

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa