Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Nowe Renault CLIO

Nowe Renault Clio - INSPIROWANE TWOIM ŻYCIEM

Już od 649 zł/mies. (RRSO 10,61%) z przedłużoną gwarancją i przeglądami

 

 

Tylko teraz, w ofercie finansowej Renault EASY BOX, już od 649 zł/mies.* otrzymujesz Nowe CLIO:

  • z silnikiem benzynowym o mocy 100 KM
  • w bogato wyposażonej wersji Zen m.in. z klimatyzacją manualną, radiem z ekranem multimedialnym o przekątnej 7” i funkcją kompatybilności smartfona, światłami Full LED, lusterkami zewnętrznymi i szybami regulowanymi elektrycznie, kołami 16” oraz zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa
  • niską ratę już od 649 zł/mies. 
  • przedłużona gwarancja i przeglądy w ramach umowy serwisowej EASY SERVICE otrzymujesz na okres 2 lat
  • po 2 latach Ty decydujesz co dalej zrobisz ze swoim Nowym Clio. Możesz je zwrócić Dealerowi Renault lub wymienić na nowe. Można również je zatrzymać, spłacając ostatnią ratę jednorazowo lub rozłożyć ją na miesięczne płatności.

 Zainteresowan(a)y?! Wypełnij poniższy formularz i dowiedź się więcej od naszego doradcy lub przeczytaj czym jeszcze Nowe CLIO może Cię zauroczyć:

Uwodzicielski styl, któremu nie można się oprzeć

 

Wygląd uwodziciela. Zmysłowe linie, dynamiczny profil, rzeźbione boki i nowa linia świateł full LED. Tak prezentuje się nowe Renault Clio. Natychmiast rozpoznawalny samochód, który jest równie elegancki co uwodzicielski. 

 

Innowacyjne wnętrze jak zawsze wyjątkowe! Wnętrze nowego CLIO dopracowane zostało w najdrobniejszych szczegółach. Jego nowy "smart cockpit", doskonałe wykończenie i materiały wysokiej jakości sprawiają, że nowe CLIO jeszcze bardziej uwodzi i kusi nowoczesnością. A dzięki ambientowemu oświetleniu wnętrza, dopasujesz je do swojego nastroju. Ciesz się jego designem!

 

Renault Easy Connect. Wyszukiwanie najlepszej trasy, dyktowanie i odtwarzanie wiadomości SMS, telefonowanie i słuchanie muzyki ze swojego telefonu jest dziecinnie proste dzięki funkcji kmpatybilności z Android Auto™ i Apple Carplay™

                                        

      

 

Bose® Sound System. Renault i BOSE opracowali innowacyjny system nagłośnienia dla Nowego CLIO, abyś mógł się cieszyć najwyższą jakością dźwięku płynącą z 8 głośników oraz subwoofera z technologią Fresh Air Speaker.

 

Maksymalne bezpieczeństwo. Nowe CLIO otrzymało maksymalną notę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Korzystaj z najnowocześniejszych technologii: system pomocy w utrzymaniu na pasie, automatyczny system hamowania awaryjnego, system kontroli martwego pola i o wiele więcej!

 

Największy bagażnik w swojej klasie! Aż 391 litrów! I dzięki ruchomej podłodze bagażnika, możesz dostosować głębokość bagażnika do swoich potrzeb, a po złożeniu foteli tylnych, podłoga może być ustawiona w położeniu płaskim.

 

      

*RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 10,61% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 79 900 zł, okres 25 miesięcy, wpłata własna 16938,8 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 6,63%, finansowane: prowizja bankowa: 2 518,45 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 1 964,39 zł. Miesięczna rata kredytowa 648,67 zł. Ostatnia rata 60 380,43 zł. Całkowita kwota kredytu: 62 961,2 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 75 948,61 zł. Stan na dzień 12.01.2023 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź tutaj jego pełne wyposażenie!

 

Jesteś już gotowy na przygodę z Nowym Renault CLIO?

Wypełnij poniższy formularz - skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółowej oferty

albo zadzwoń na naszą Infolinię tel. 12 38 48 413.

Zapytaj o ofertę specjalną

Pola oznaczone * są wymagane.

*
*
*
*
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Auto Spektrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszystkie dane są podawane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści, ich sprostowania lub usunięcia.
Pani/Pana dane osobowe zbieramy w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie internetowe. W przypadku wyrażenia zgody te dane będziemy też przetwarzać w celu przesyłania informacji handlowych oraz by zachęcić Panią/Pana do skorzystania z naszych produktów lub usług.
Polityka Prywatności- Prosimy o zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych w Auto Spektrum

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Buki 7, 32-060 Kryspinów 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa