Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Aktualności i promocje Nowe Renault MEGANE R.S. TROPHY

Nowe Renault MEGANE R.S. TROPHY

Technologia podkreślająca sportowy charakter

 

Ciesz się wyjątkowymi wrażeniami. 300 KM zapewnia silnik 1,8 l turbo z wtryskiem bezpośrednim, wyposażony w nową technologię Ceramic Ball Bearing Turbo wykorzystywaną dotychczas w Formule 1™. Po raz pierwszy Nowe Renault MEGANE R.S. TROPHY oferuje dwie skrzynie biegów do wyboru: manualna skrzynia biegów i automatyczna dwusprzęgłowa skrzynia biegów EDC.

Podaruj sobie wyjątkowy dźwięk. Nowe Renault MEGANE R.S. TROPHY jest wyposażone w specjalny układ wydechowy, który zwiększa osiągi. Dzięki elektrycznej przepustnicy, układ uwalnia pełną moc w zależności od wybranego za pomocą systemu MULTI-SENSE stylu jazdy. Otwarta przepustnica zapewnia maksymalną głośność oraz osiągi, zamknięta przyczynia się do maksymalnego komfortu.

 

Megane R.S Megane R.S.Megane R.S.

 

Wyposażenie


Nowe Renault MEGANE R.S. TROPHY jest wyposażone w zawieszenie typu Cup, przystosowane do jeszcze bardziej sportowej jazdy. Wykorzystano w nim mechanizm różnicowy Torsen®. Fotele Recaro® najnowszej generacji, umożliwiają obniżenie pozycji jazdy aż o 20 mm. Sztywny profil oparcia oraz tapicerka Alcantara® przyczyniają się do zachowania doskonałej stabilności kierowcy w czasie jazdy. Nowe Renault MEGANE R.S. TROPHY rozpoznasz dzięki trzykolorowym, 19’’ obręczom kół ze stopu metali lekkich JEREZ w kolorze czarnym, srebrnym i czerwonym oraz oponom Bridgestone® Potenza S001 (w standardzie) lub 19’’ obręczom kół ze stopu metali lekkich FUJI w kolorze srebrnym i oponom Bridgestone® Potenza S007 (w opcji).

 

Technologia


To co najlepsze z wiedzy Renault Sport, zostało wykorzystane przy projektowaniu Nowego Renault MEGANE R.S. TROPHY: 4CONTROL zapewnia niezrównaną zwrotność, Launch Control gwarantuje zawsze skuteczne ruszanie, Multi Change Down optymalizuje przyspieszanie i wychodzenie z zakrętów. Nie można zapominać o bardzo cenionym elemencie zawieszenia Renault Sport: zawieszenie przednie z niezależnym sworzniem, które zwiększa kontrolę oraz zwrotność na zakręcie.

 

Megane R.S. Megane R.S. Megane R.S.

 

Zamówienia na Nowe Renault Megane R.S Trophy można składać osobiście w naszych salonach, telefonicznie lub wypełniając poniższy formularz. Zapraszamy do kontaktu. 

Zapytaj o ofertę specjalną

Pola oznaczone * są wymagane.

*
*
*
*
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Auto Spektrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszystkie dane są podawane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści, ich sprostowania lub usunięcia.
Pani/Pana dane osobowe zbieramy w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie internetowe. W przypadku wyrażenia zgody te dane będziemy też przetwarzać w celu przesyłania informacji handlowych oraz by zachęcić Panią/Pana do skorzystania z naszych produktów lub usług.
Polityka Prywatności- Prosimy o zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych w Auto Spektrum

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać
Mapa