Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Renault dla firm Zabudowy specjalistyczne

Zabudowy specjalistyczne

1.Renault MASTER dla branży budowlanej

Zabudowy Renault Master dla branży budowlanej: brygadowóz, wywrotka, skrzynia, kontenter

Ten wiodący sektor działalności znajdzie w ofercie samochodów dostawczych RENAULT cały wachlarz rozwiązań potrzebnych w tej branży, zarówno do robót stanu surowego, jak i robót wykończeniowych, ziemnych, elektrycznych czy sanitarnych:
- Przewóz osób wersjami z przedłużoną kabiną lub z podwójną kabiną
- Przewóz materiałów luzem wywrotkami: pojazdy te mogą być wyposażone w blokadę tylnego mechanizmu różnicowego, ułatwiającą poruszanie się po placach budów i w grząskim terenie.
- Przewóz ładunków wielkogabarytowych platformami z żurawiem lub bez

Oto poszczególne typy dostępnych pojazdów zabudowanych dla potrzeb branży budowlanej:

-Wersja z przedłużoną kabiną
-Platforma z opuszczanymi burtami
-Wywrotka tylnozsypowa i z wywrotem trójstronnym

Zabudowy Renault Master dla branży budowlanej: renault wywrotka
 
Renault MASTER - wywrotka

Niewielka wywrotka Master i Master Maxi znajduje zastosowanie w pracach remontowych i porządkowych, szczególnie sprawdza się w zabytkowych centrach miast, gdzie obowiązują ograniczenia wjazdu ciężarówek. Do wyboru fabryczne wywrotki jednostronne lub produkowane przez nadwoziowców wywrotki trójstronne.
 

2.Renault MASTER - izotermy/chłodnie

Zabudowa Renault Master Izoterma

Pojazdy izotermiczne i chłodnicze wykonane na bazie wersji Master Furgon służą do transportu żywności i produktów wymagających utrzymywania stałej temperatury. Najczęściej znajdują zastosowanie w dystrybucji artykułów spożywczych, a także leków, kwiatów.

Z RENAULT bez problemu zachowasz zimny łańcuch dostaw. Niezależnie od prowadzonej działalności (firma cateringowa, restauracja, sklep mięsny czy przewóz łatwo psujących się produktów spożywczych) w ofercie samochodów izotermicznych i chłodniczych RENAULT znajdziesz odpowiadający Ci samochód. Zabudowy dostępne w wersjach od 2 do 14 m3 na furgonetce***, furgonie, platformie z kabiną i podwoziu z kabiną.

3. Renault MASTER - transport osób

Zabudowa Renault Master Brygadówka

Renault Master może zostać specjalnie przystosowany do przewozu osób: od funkcjonalnych kombi 6 i 9-osobowych aż do komfortowych mikrobusów 9 i 16 osobowych. Do wyboru wersje przygotowane fabrycznie, a także zabudowy wykonane przez specjalistyczne wersje nadwoziowe.

Kombi, minibus, autobus... Wszystkie wersje przeznaczone do przewozu osób są komfortowe i bezpieczne dla podróżujących nimi pasażerów. Obszerne wymiary wnętrza, szerokie i praktyczne drzwi czy też silniki o wysokich osiągach czynią z niego pojazd dobrze dostosowany do tego rodzaju .

4.Renault MASTER - przewozy wielkogabarytowe

Dzięki platformom z kabiną oraz podwoziom z kabiną z przednim lub tylnym napędem, Renault Master jest w stanie spełnić potrzeby różnych branż wymagających dużej przestrzeni ładunkowej. Firmy przeprowadzkowe, przewoźnicy mebli, dostawcy, firmy kurierskie: 18, 20, 22, a nawet 30 m3, z wnęką lub bez wnęki nad kabiną, z windą lub bez windy załadowczej, Master jest idealnym pojazdem do przewozu ładunków wielkogabarytowych.

Kontener

Furgony do przewozów wielkoprzestrzennych są produkowane na bazie podwozi Mastera i Master Maxi i oferują wyjątkowe możliwości transportowe: ładowność nawet do 4 ton oraz objętość ładunkową przekraczającą 22 m3. Szczególnie polecany do bezpiecznego transportu mebli i przy przeprowadzkach.

Skrzynia z plandeką

Zabudowa skrzyniowa to idealny samochód dla firm remontowo-budowlanych. Dostępne wersje fabryczne oraz od lokalnych firm nadwoziowych. W zależności od potrzeb mogą być wyposażone w plandekę.


Zabudowa Renault Master Skrzynia

 

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać