Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Promocje

Czyszczenie klimatyzacji - pełen pakiet dezynfekcyjny już od 99 złotych!

Poczuj powiew świeżości

 

Czyszczenie klimatyzacji urządzeniem Aircomatic już od 99 zł

 

Skorzystaj z oferty i zadbaj o jakość podróży. 

Coroczny serwis klimatyzacji zapewnia:

  • eliminację pyłków, mikroorganizmów, pleśni, wirusów i bakterii
  • usunięcie nieprzyjemnego zapachu np. po papierosach
  • odświeżenie całego układu, sprawdzenie jego podzespołów
  • zdrowe powietrze w kabinie pojazdu

Klimatyzacja usuwa zaparowanie szyb, reguluje i oczyszcza powietrze wewnątrz pojazdu. Rekomendujemy wykonywanie jej regularnych przeglądów wraz z czyszczeniem oraz wymianą filtra kabinowego.

 

 

Aircomatic eliminuje Klimatyzacja99,99% wirusów w 15 minut*

 

Czyszczenie i dezynfekcja układu klimatyzacji chronią przed rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii. Co ważne, oferowana w naszym serwisie metoda Aircomatic skutecznie eliminuje wszystkie wirusy, w tym SARS-CoV-2, z układu wentylacji i powierzchni wewnątrz kabiny. Wystarczy kwadrans.

 

* Wyniki testu EN 14476

 

 

Zwiększ ochronę z antyalergicznym filtrem kabinowym Renault

 

Czujesz nieprzyjemny zapach, masz do czynienia z nadmiernym parowaniem przedniej szyby albo pogorszeniem nawiewu w samochodzie? Prawdopodobnie należy wymienić filtr kabinowy. 

Nowe filtry kabinowe Renault zatrzymują 99,9% wszystkich bakterii i alergenów, charakteryzują się poprawionym działaniem w mokrym i ciepłym środowisku, które sprzyja rozwojowi alergenów i bakterii. To wpływa na komfort podróży, ale także na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

 
 
Zdjęcia wykorzystane na stronie służą do celów poglądowych i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktów. Wszystkie podane ceny dotyczą 1 sztuki, zawierają podatek VAT i są cenami zalecanymi przez Renault Polska. Akcja promocyjna nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 18.05.2020 do 31.08.2020 r. lub do wyczerpania zapasów w tym terminie. Szczegółowe informacje dotyczące akcji promocyjnej można znaleźć w regulaminie akcji dostępnym u wybranych Autoryzowanych Partnerów Renault biorących udział w akcji lub na lato.renault.pl. Lista Autoryzowanych Partnerów biorących udział w akcji dostępna jest na lato.renault.pl. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji technicznej i do wynikającej z niej zmiany ceny. Szczegóły w Autoryzowanych Serwisach Renault. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane.

*
*
*
*
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Auto Spektrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszystkie dane są podawane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści, ich sprostowania lub usunięcia.
Pani/Pana dane osobowe zbieramy w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie internetowe. W przypadku wyrażenia zgody te dane będziemy też przetwarzać w celu przesyłania informacji handlowych oraz by zachęcić Panią/Pana do skorzystania z naszych produktów lub usług.
Polityka Prywatności- Prosimy o zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych w Auto Spektrum

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa