Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Promocje

15 000 km darmowej podróży w 100% elektrycznym Renault ZOE

Teraz przejedziesz bezpłatnie 15 000 km w 100% elektrycznym Renault ZOE*

 

Samochód elektryczny to wyjątkowa przyjemność z jazdy i swoboda, jakiej nie zna żaden kierowca pojazdu spalinowego. Bez zanieczyszczeń i hałasu. Bez emisji spalin. Szybkie i wygodne ładowanie za pomocą zwykłego gniazdka elektrycznego pozwoli Ci zapomnieć stacjach paliw, już na zawsze.

Jeśli chcesz jednak wyruszyć w dłuższą podróż, oszczędzić czas lub  szybko uzupełnić zapas energii samochodu w ciągu dnia, skorzystaj ze stacji GreenWay – ogólnopolskiej sieci stacji szybkiego ładowania. Dzięki nim doładujesz swoje elektryczne Renault do 80% w ciągu 60 minut**.

To sposób na to, by podczas dłuższych tras zapewnić sobie wygodę i komfort. Dogodne położenie stacji, wysoka jakość obsługi i prostota użytkowania sprawią, że podróżowanie elektrycznym samochodem będzie swobodne i komfortowe.

Przy zakupie Renault ZOE w ramach promocji otrzymujesz bezpłatne ładowanie na stacjach GreenWay do wysokości 3000 zł, co wystarczy na 15 000 km darmowej podróży.

 

Krok po kroku:

  1. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się w sieci stacji GreenWay, z wykorzystaniem numeru otrzymanej karty RFID oraz kodu promocyjnego (kartę oraz kod promocyjny otrzymasz po zakupie Renault ZOE). Jeśli przynależysz już do sieci GreenWay, przed rejestracją skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, tel.: +48 587 319 636
  2. Twój rabat zacznie działać zaraz po rejestracji!
  3. Do Twojego konta zostanie przypisane 3000 zł, do wykorzystania w czasie 36 miesięcy od momentu rejestracji. Stan niewykorzystanych środków możesz sprawdzić na portalu klienta.

 

 Sieć stacji GreenWay

GreenWay jest największą w Polsce ogólnokrajową siecią szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. W chwili obecnej sieć liczy 50 stacji szybkiego ładowania, a do końca roku 2018 ma liczyć 100 takich punktów. Do końca 2019 roku sieć będzie dysponować 135 stacjami szybkiego ładowania, 10 ultraszybkiego (moc do 350 kW) oraz 50 stacjami AC.

 

*Kalkulacja przy zużyciu energii na poziomie 16,8 kWh/100 km (Renault Zoe Q90) i cenie usługi ładowania AC (prądem zmiennym) na poziomie 1,19 zł za 1 kWh w sieci GreenWay.

**Dotyczy wersji Renault ZOE Q90 ładującej się na ładowarkach Delta o mocy AC 43 kW. W przypadku pozostałych modeli Renault ZOE i pozostałych ładowarek GreenWay naładowanie do 80% zajmuje około 90 minut.

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest AUTO SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE . Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez uzupełnienie i wysłanie formularza. Po wypełnieniu powyższego celu dane będą przetwarzane w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane będą przetwarzane również w celu przesyłania informacji marketingowych. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane mogą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu w celu określenia osobistych preferencji na potrzeby przesłania oferty handlowej, jednakże nie będzie to wywoływać skutków prawnych lub w podobny sposób znacząco wpływać na Państwa sytuację. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej w dokumencie obowiązku informacyjnego lub każdym salonie administratora danych. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, prosimy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, który dostępny jest pod adresem email iodo1@autospektrum.pl .

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa