Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Wygląd zewnętrzny

Wejdź do miejskiego, stylowego świata Nowego Renault CAPTUR. Dzięki nowym światłom, podkreślonej osłonie chłodnicy oraz nowym obręczom kół, samochód jeszcze bardziej przyjmuje Twój styl.

Personalizacja zewnętrzna

Wyobraź sobie crossovera podobnego do Ciebie. Odkryj dwukolorowe nadwozie oraz dostępne kolory.

Linia świateł

Wyróżnij się. Dzięki nowej linii świateł przednich i tylnych LED w charakterystycznym kształcie litery „C”, Nowy CAPTUR przyciąga wszystkie spojrzenia.

Nowe obręcze kół ze stopu metali lekkich

Wybierz styl, który pasuje do Ciebie. Obręcze kół ze stopu metali lekkich 16" Explore lub 17" Emotion: wybór należy do Ciebie.

Stwórz własną atmosferę wnętrza

Wysoka jakość materiałów, doskonałe wykończenie oraz stylowe elementy dekoracyjne, wnętrze Nowego Renault CAPTUR odzwierciedla wszystkie Twoje pragnienia.

Dzięki licznym możliwościom personalizacji, możesz dopasować nowoczesne wnętrze Nowego Renault CAPTUR do własnego stylu i upodobań.

Przesuwna tylna kanapa

Transport długich lub dużych przedmiotów nie jest już żadnym problemem! Tylna kanapa składana w układzie 1/3-2/3, z regulacją w przód i tył w zakresie 16 cm, po złożeniu tworząca płaską podłogę, pozwala zwiększyć pojemność bagażnika aż do 1235 dm³!

Liczne schowki

Wysuwana szuflada Easy Life, liczne schowki w konsoli centralnej, w kieszeniach drzwi, a także na oparciach foteli... We wnętrzu Nowego Renault CAPTUR, każdy pasażer dysponuje swoją własną przestrzenią.

System multimedialny R-LINK Evolution

Dzięki naszemu intuicyjnemu systemowi multimedialnemu R-LINK Evolution, zyskujesz dostęp do multimediów na dużym 7” ekranie dotykowym, wbudowanym w deskę rozdzielczą, korzystasz z nawigacji TomTom® wraz z usługą HD Traffic pokazującą informacje o natężeniu ruchu drogowego w czasie rzeczywistym, a także z licznych aplikacji samochodowych dostępnych w R-LINK Store.

System multimedialny Media Nav Evolution

Prosty i przystępny system multimedialny z ekranem dotykowym zapewnia dostęp do użytecznych i praktycznych funkcji, takich jak nawigacja, radio, słuchanie muzyki w audio-streamingu czy tez bezpieczna łączność telefoniczna dzięki technologii Bluetooth®. Z Media Nav Evolution najważniejsze funkcje multimedialne pozostają zawsze w zasięgu ręki!

Chcesz przetestować Renault
Captur
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa