Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Wejdź do świata Renault MASTER

Z dumą prezentujemy Nowy MASTER Autobus, który umożliwia przewóz do 17 osób (kierowca i 16 pasażerów). Wyposażyliśmy go we wszystko, co niezbędne dla zapewnienia przyjemnej i bezpiecznej jazdy.

Praktyczny i wszechstronny

Projektując kabinę Twojego Renault MASTER, myśleliśmy przede wszystkim o Twojej wygodzie. Nieważne, jak wiele kilometrów masz do pokonania. Ergonomiczne sterowanie, regulowany fotel i kierownica, klimatyzacja, izolacja dźwiękoszczelna, liczne schowki, wspomaganie parkowania... pomyśleliśmy o wszystkim, aby Twoja podróż była przyjemna i relaksująca

Stałe bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego nowe Renault MASTER wyposażone zostało w najwyższej klasy system biernego bezpieczeństwa. W jego skład wchodzi poduszka powietrzna kierowcy o podwyższonej skuteczności, poduszka powietrzna pasażera z przodu i boczne poduszki – dostępne w opcji, oraz 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki ogranicznikom napięcia, oraz regulacji w pionie i zapewniają optymalne bezpieczeństwo, dzięki dostosowaniu do budowy ciała użytkownik

Radar cofania

Dzięki radarowi cofania, manewrowanie staje się proste. System wykrywa nieruchome przeszkody i informuje o nich sygnałami dźwiękowymi o coraz większej częstotliwości. Nic nie umknie twojej uwadze.

System ESC nowej generacji

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, w każdym Renault MASTER zamontowaliśmy najnowszej generacji system ESC. Został on wzbogacony o 3 dodatkowe funkcje. Funkcję Extended Grip, dzięki której samochód ma optymalną przyczepność nawet na miękkim gruncie takim jak luźny piach, błoto czy śnieg. Dzięki funkcji wspomagania ruszania pod górę, możesz spokojnie ruszyć na każdym wzniesieniu, nawet z pełnym obciążeniem, a system stabilizacji toru jazdy przyczepy wykrywa wychylenia przyczepy i dokonuje korekty.

Lusterko "Wide View"

Koniec z tzw. martwym punktem. Dzięki naszemu lusterku "Wide View", które umieściliśmy w osłonie przeciwsłonecznej pasażera, zwiększysz swoje pole widzenia z boku na prawą stronę. To bardzo przydatne rozwiązanie zarówno na skrzyżowaniach jak i przy zmianie pasa ruchu.

Profesjonalizm w porywającej formie.

Samochód to wizytówka Twojej firmy. Nasi designerzy postarali się, aby wszyscy wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalistą w każdym calu. Dlatego właśnie odświeżyli wygląd Renault MASTER Autobus dynamicznym logo, odnowionymi liniami i wizualną ekspresją.

Chcesz przetestować Renault
Master
Autobus?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa