Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Renault TRAFIC OSOBOWY nada rytmu codzienności

Pewna i mocna linia, ekspresywny charakter, powiększone logo, zawinięty przedni zderzak... Odkryj nowy wygląd

Mocne strony

Witamy w świecie Renault TRAFIC OSOBOWY

Nowoczesne funkcje, wnętrze skrojone na miarę, liczne schowki... Renault TRAFIC OSOBOWY ma wiele atutów w zanadrzu!

Nawet do 9 pasażerów

Pomieści nawet do 9 pasażerów! Wybierz odpowiadającą ci konfigurację: fotel pojedynczy lub kanapa dwuosobowa z przodu, jedna lub dwie kanapy 3 osobowe z tyłu. Renault TRAFIC OSOBOWY przewiezie całą twoją rodzinę.

Przestronny i modularny bagażnik

Ciesz się przestronnym i modularnym bagażnikiem. Renault TRAFIC OSOBOWY łatwo pomieści bagaże wszystkich pasażerów. Dzięki pojemności do 3400 l szybko stanie się niezastąpionym kompanem twoich podróży.

Przykrycie części bagażowej w 4 pozycjach

Praktyczne przykrycie części bagażowej ustrzeże bagaż przed wzrokiem niepożądanych osób. Dzięki dwupoziomowej regulacji w pionie i poziomie możesz łatwo dostosowywać przestrzeń do swoich potrzeb.

Do 90 litrów pojemności schowków w kabinie

Renault TRAFIC OSOBOWY oferuje Ci jeszcze więcej pożytecznych rozwiązań – do dyspozycji masz 14 schowków rozmieszczonych w różnych miejscach. Opracowaliśmy je specjalnie po to, aby mogły pomieścić wszystkie twoje przedmioty codziennego użytku. Przestrzenny schowek o pojemności 54 l usytuowany pod kanapą pasażerów pozwala na przechowywanie dużych przedmiotów.

Wygodne siedzenia ze wzmocnionym podparciem bocznym

Nasi eksperci dołożyli szczególnych starań przy opracowywaniu przednich siedzeń Renault TRAFIC OSOBOWY. Dzięki gęstszej piance, ergonomicznej formie, wzmocnionym bokom i licznym ustawieniom możesz cieszyć się wyjątkowym komfortem.

Modularne tylne kanapy

Dzięki 2 modularnym kanapom z tyłu przestrzeń Renault TRAFIC OSOBOWY dostosowuje się do twoich potrzeb i pragnień. Kanapa w 2. rzędzie wyposażona jest oparcie składane w 1/3. W 3. rzędzie znajduje się kanapa z trzema funkcjami – opuszczanie, składanie i demontaż bez narzędzi. Masz również do swojej dyspozycji płaską podłogę o długości od 1,15 m do 1,55 m*.

Przestronność tylnych siedzeń

Twoi pasażerowie też mogą cieszyć się wysokim komfortem. Tylne kanapy mają wzmocnione boki i optymalną przestrzeń na nogi. Jedne lub dwoje bocznych szklanych drzwi przesuwnych ułatwiają dostęp do miejsc z tyłu.

Multimedia

Słuchaj muzyki w audiostreamingu, korzystaj z zestawu głośnomówiącego i nawigacji w czasie rzeczywistym... Renault TRAFIC OSOBOWY gwarantuje Ci innowacyjne rozwiązania ułatwiające i uprzyjemniające podróże.

Chcesz przetestować Renault
Trafic
Osobowy?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa