Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Starannie przemyślany wygląd

Renault KANGOO: odkryj jego nowy wygląd. Specjalnie dla Was model KANGOO zyskuje nowy wygląd wpisujący się w image marki Renault! Zderzak przedni oraz światła przeszły przemianę zapewniającą prostotę i harmonię. Zmodernizowana konsola środkowa i kierownica dodają wnętrzu nowoczesności i dynamizmu.

Komputer pokładowy

Cyfrowy wyświetlacz komputera pokładowego umożliwia zapoznanie się z danymi dotyczącymi podróży w ułamku sekundy.

Czujnik cofania

Kierowca nie musi już obawiać się, że źle ocenił odległość. System wspomagania parkowania ostrzega o przeszkodach emitując serię sygnałów dźwiękowych, których częstotliwość wzrasta wraz ze zbliżaniem się do przeszkody.

Regulator - ogranicznik prędkości

Ustaw prędkość podróżowania lub prędkość maksymalną i nie skupiaj wzroku na liczniku. Wystarczy użyć przycisków sterujących regulatorem i ogranicznikiem prędkości na kierownicy.

Radio z USB oraz Bluetooth

Dzięki radiu z wejściem USB i funkcją Bluetooth w Renault KANGOO istnieje możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych bez odrywania rąk od kierownicy oraz odtwarzania muzyki z przenośnych odtwarzaczy w trybie strumieniowania audio.

Płaska podłoga po złożeniu siedzeń

Opuszczając fotele jednym płynnym ruchem otrzymujemy płaską podłogę ładunkową o długości do 2,5 m. W Renault Grand KANGOO złożenie przedniego fotela daje dodatkową przestrzeń ładunkową o długości do 2,85 m.

Innowacyjne relingi dachowe

Łatwa zamiana relingów dachowych w bagażnik dachowy bez konieczności stosowania narzędzi!

Potrójny schowek lotniczy i schowek pod sufitem

Starannie przemyślane szafki zapewniają każdemu z pasażerów dostęp do spersonalizowanej przestrzeni do przechowywania pod sufitem. Ponadto schowek pod sufitem zlokalizowany nad przednią szybą umożliwia uporządkowanie przestrzeni auta i przechowywanie wszystkich niezbędnych przedmiotów w zasięgu ręki. Doskonałe rozwiązanie, by podróżować z całą rodziną!

 

Bądź w łączności ze światem dzięki R-Link Evolution

Odkryj na nowo świat multimediów dzięki prostym funkcjom dedykowanym dla urządzeń przenośnych. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: duży ekran, nowoczesny interfejs, Bluetooth, wejścia USB i jack z przodu!

Korzystaj z telefonu

Z R-Link Evolution korzystanie z telefonu staje się niezwykle proste! Zoom i dotykowa nawigacja niczym w smartfonie! Podczas postoju można łatwo wybrać numer lub wyszukać go w kontaktach na ekranie dotykowym. Z kolei w trasie niezbędna staje się funkcja wybierania głosowego. Dodałeś kontakty do listy przed wejściem do samochodu? Po wejściu do samochodu R-Link Evolution automatycznie synchronizuje książkę telefoniczną i wyświetla listę kontaktów razem z przypisanymi zdjęciami.*

*W zależności od telefonu

Nawigacja

Odkryj wbudowaną nawigację TomTom oraz usługi LIVE ! Tom Tom Traffic zapewnia najdokładniejsze informacje o sytuacji na drodze w czasie rzeczywistym Jeśli podróżujesz po Unii Europejskiej, masz możliwość skorzystania z mapy Europy.

Dostęp do różnego rodzaju usług

Preinstalowane aplikacje R-Link Evolution ułatwiające życie: E-mail, Renault R-Link Tweet, Pogoda i Renault Assistance. Dostęp do kompletnego katalogu aplikacji R-Link Store możliwy jest przez funkcję My Renault z komputera lub bezpośrednio z auta.

Chcesz przetestować Renault
Kangoo
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa