Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Aktualności i promocje Nowe Renault KADJAR już w salonach

Nowe Renault KADJAR już w salonach

Poznaj najnowszego SUVa Renault KADJAR i przekonaj się, że:

Rzeczywistość zachwyca! Już od 78 900 zł!*

Już jest w naszych salonach - najnowszy SUV w rodzinie Renault. Poznaj jego zalety i daj się ponieść przygodzie.
Mocne silniki, zintegrowany układ napędowy oraz uwodzicielski design... Jazda Nowym Renault KADJAR zapewnia doskonałą równowagę między osiągami, skutecznością i codziennym prowadzeniem. Na pokładzie najnowszego SUVa Renault, zaprojektowanego by towarzyszyć Ci w przygodach, przekonasz się co to "Życie z pasją", silniejsze bicie serca i nowe wrażenia.

Nowe Renault KADJAR to:

  • Design, który Cię uwiedzie

Nowe Renault KADJAR

Przyciąga spojrzenia dzięki światłom w technologii LED, antenie o nowoczesnym kształcie "płewy rekina", masywnym zderzakom, zmienionej osłonie chłodnicy oraz 19" kołom z obręczami ze stopu metali lekkich.

  • Komfortowe fotele

Przyjemne w dotyku fotele

Wyrafinowane wnętrze, wysokiej jakości wykończenia, odpowiednio dobrane materiały w harmonijnych kolorach nadają mu przyjemność w dotyku i komfort w użytkowaniu.

  • Wnętrze pełne światła

Rozświetlone wnętrze

Nowe Renault KADJAR z panoramicznym, szklanym dachem sprawi, który sprawia, że wnętrze jest przyjazne i rozświetlone, pozwoli Ci w 100% korzystać z niezapomnianych widoków.

  • Najwyższa jakość dźwięku

Dźwięk najwyższej klasy

Wyposażony w system audio BOSE® Sound System Nowy KADJAR pozwala zarówno z przodu jak i z tyłu zanurzyć się w precyzyjnym i wysokiej jakości dźwięku. 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź tutaj jego pełne wyposażenie!

 * Podana cena brutto dla wersji Life.

Jesteś już gotowy na przygodę z Nowym Renault KADJAR?

Wypełnij poniższy formularz - skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółowej oferty

albo zadzwoń na naszą Infolinię tel. 12 38 48 413.

 

Zapytaj o ofertę specjalną

Administratorem danych jest AUTO SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE . Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez uzupełnienie i wysłanie formularza. Po wypełnieniu powyższego celu dane będą przetwarzane w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane będą przetwarzane również w celu przesyłania informacji marketingowych. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane mogą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu w celu określenia osobistych preferencji na potrzeby przesłania oferty handlowej, jednakże nie będzie to wywoływać skutków prawnych lub w podobny sposób znacząco wpływać na Państwa sytuację. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej w dokumencie obowiązku informacyjnego lub każdym salonie administratora danych. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, prosimy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, który dostępny jest pod adresem email iodo1@autospektrum.pl .

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa