Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Aktualności i promocje Dzień Otwarty w Salonach Renault Auto Spektrum

Dzień Otwarty w Salonach Renault Auto Spektrum

12 maja 2018

Poznaj nasze Crossovery

Już w sobotę 12 maja będziemy mieć okazję spotkać się w trakcie Dni Crossoverów. W tym dniu nasze salony w Krakowie, Nowym Sączu, Rzeszowie i Ładnej k. Tarnowa będą czynne w godzinach od 9 do 17. Nasi sprzedawcy i hostessy przygotują dla Państwa miłe niespodzianki - serdecznie zapraszamy!

UWAGA: Zmiana godzin otwarcia salonów w dniu 12 maja - zapraszamy serdecznie w godzinach od 9 do 15, za zmianę przepraszamy!

 

Zanim przeniesiemy się na kosmiczne rubieże:

Podążaj własnymi drogami razem z Renault KADJAR

Mamy zaszczyt ogłosić nawiązanie współpracy ze STAR WARS™ w ramach premiery nowego filmu „Han Solo. Gwiezdne wojny - historie”, który wchodzi do kin już 25 maja 2018 r.

Aby uczcić to wydarzenie Renault KADJAR, Han Solo i Chewbacca pokażą, jak podążać własnymi drogami. Premiera nowej reklamy już 23 kwietnia 2018 r. Można spodziewać się kosmicznej przygody, w której Renault KADJAR znajdzie się w samym środku szaleńczego pościgu. Na szczęście z pomocą Chewbacci i jego kuszy energetycznej wszystko musi się udać. Z takim wsparciem oraz napędem 4WD Lock ucieczka jest tylko kwestią czasu!

 

Sprawdź wyposażenie Renault KADJAR:

  • Napęd na 4 koła

Kadjar z napędem na 4 koła

Z Renault KADJAR możesz jeździć po wszystkich drogach - przekręć pokrętło, aby wybrać najlepszy tryb pracy w danych warunkach: napęd tylko na koła przednie, rozłożenie w proporcji 50/50 napędu na przednią i tylną oś lub tryb Auto, który sam steruje przyczepnością.

  • Panoramiczny szklany dach

Kadjar szklany dach

Wpuść do kabiny swojego samochodu więcej światła i podziwiaj piękne widoki dzięki panoramicznemu, szklanemu dachowi, w jaki wyposażony jest Renault KADJAR.


  • Aktywny system nagłego hamowania

Kadjar system nagłego hamowania

Specjalny system ostrzegający kierowcę przed ryzykiem kolizji z poprzedzającym pojazdem. W przypadku, gdy kierowca nie zareaguje lub robi to zbyt wolno, aby uniknąć kolizji włącza się aktywny system nagłego hamowania.

  • System kontroli martwego pola

Kadjar system kontroli martwego pola

Specjalny system, który wykrywa obecność innego pojazdu - samochodu lub motocykla w strefie martwego pola, a następnie za pomocą sygnału świetlnego na zewnętrznym lusterkuwstecznym ostrzega kierowcę przed możliwością ewentualnej kolizji.

 

Kadjar Han SoloTeraz jesteś już gotowy na zwrot akcji?

Weź udział w konkursie "Droga na kosmiczny seans" i wygraj Renault KADJAR!

Twoja przygoda może zacząć się właśnie tutaj! Od 12 do 30 maja br. wejdź na stronę konkursową i wykonaj specjalne zadanie konkursowe, które polega na dodaniu zdjęcia i opisu. Pobierz specjalny kod promocyjny i potwierdź go w jednym z naszych salonów. Masz szansę wygrać nowy samochód Renault KADJAR oraz wyjątkowe gadżety z filmu „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”: powerbank, kubek termiczny, USB i zestaw magnesów na lodówkę. Spełnij swoje marzenia o przygodach!

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na stronie renault.pl .

 

Rusz na spotkanie przygodzie razem z naszymi wszechstronnymi crossoverami. Odkryj wyposażenie nie z tej ziemi i umów się na jazdę próbną.

Wypełnij poniższy formularz - skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółowej oferty

albo zadzwoń na naszą Infolinię tel. 12 38 48 413.

 

Zapytaj o ofertę specjalną

Administratorem danych jest AUTO SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE . Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez uzupełnienie i wysłanie formularza. Po wypełnieniu powyższego celu dane będą przetwarzane w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane będą przetwarzane również w celu przesyłania informacji marketingowych. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane mogą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu w celu określenia osobistych preferencji na potrzeby przesłania oferty handlowej, jednakże nie będzie to wywoływać skutków prawnych lub w podobny sposób znacząco wpływać na Państwa sytuację. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej w dokumencie obowiązku informacyjnego lub każdym salonie administratora danych. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, prosimy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, który dostępny jest pod adresem email iodo1@autospektrum.pl .

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa