Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Aktualności i promocje Nowa sportowa rodzina Renault: Megane R.S. i Clio R.S.

Nowa sportowa rodzina Renault: Megane R.S. i Clio R.S.

Mistrzowski design i wysoki komfort zapewnia

Nowy Megane R.S.

 

Charakterystyczny design, wysoki poziom osiągów, zastosowanych technologii i komfortu to coś, co go określa!

Z przodu poszerzone o 60 mm błotniki, zderzaki z aerodynamiczną listwą, która zainspirowana została rozwiązaniami stosowanymi w Formule F1 oraz reflektorami R.S. Vision.

Idealny dla miłośników sportowego stylu jazdy, w wersjach z obręczami kół 18'' i 19'', które dodają dynamiki oraz m.in. tylnym dyfuzorem z końcówką po środku wydechu.

Wnętrze cieszy nie tylko komfortem, ale i sportowym designem, znaleźć w nim można sporotowe fotele przednie, specjalną kierwonicę z funkcjami sterowania, alumniowe nakładki na pedały, deskę rozdzielczą z natychmiastowym odczytem danych oraz dopełnienie całości kolorem czerwonym!

Silnik o pojemności 1,8l turbo i mocy 280KM pozwoli na osiągi zdecydowanie powyżej przeciętnej.

Megane RS Megane RS Megane RS

 

 

 Zainspirowany duchem F1, stworzony z myślą o rywalizacji

Nowe Renault CLIO R.S.18

 

Głęboka czerń podkreślona żółtymi akcentami

Mocny i agresywny wygląd. Wygląd, który wyraża moc. Właśnie takie jest nowe CLIO R.S.18, które czerpie jak najwięcej z wyścigowego toru. Nie tylko nazwę związaną z bolidem startującym w Grands Prix, ale również charakterystyczne barwy Renault Sport Formula One Team: głęboką czerń, która idealnie kontrastuje z listwą F1 w kolorze Żółty Sirius.

 

Sportowa elegancja

Bez wątpienia możemy powiedzieć że CLIO R.S.18 wygląda rasowo! Czarne oznakowanie R.S, oklejenie Renault Sport na przednich drzwiach i dachu oraz dyfuzor dodają temu samochodowi ekskluzywnego, a przede wszystkim sportowego charakteru.

 

Ekskluzywne i nowoczesne wnętrze

Numerowane nakładki na progi drzwi R.S., kierownica pokryta połączeniem Alcantary i skóry, nawiewy na desce rozdzielczej z karbonowym motywem, właśnie taki jest pokład CLIO R.S.18, które tylko czeka, aby wypróbować je na drodze... lub na torze wyścigowym!

 

Mocny charakter i świetne osiągi

Renault Clio R.S.18 odziedziczyło żywiołowy temperament Renault Clio R.S. 220 EDC Trophy: silnik o mocy 220 KM i maksymalnym momencie obrotowym 280 Nm, obniżone i utwardzone zawieszenie Trophy, sprężone z hydraulicznymi ogranicznikami z przodu oraz układ wydechowy Akrapovic.

 

Clio RS Clio RS Clio RS

 

 

Zapytaj o ofertę specjalną

Administratorem danych jest AUTO SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE . Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez uzupełnienie i wysłanie formularza. Po wypełnieniu powyższego celu dane będą przetwarzane w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane będą przetwarzane również w celu przesyłania informacji marketingowych. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane mogą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu w celu określenia osobistych preferencji na potrzeby przesłania oferty handlowej, jednakże nie będzie to wywoływać skutków prawnych lub w podobny sposób znacząco wpływać na Państwa sytuację. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej w dokumencie obowiązku informacyjnego lub każdym salonie administratora danych. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, prosimy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, który dostępny jest pod adresem email iodo1@autospektrum.pl .

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać
Mapa