Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Odkryj jego energetyczny design

Dzięki "uśmiechniętej" osłonie chłodnicy i figlarnym reflektorom, Renault TWINGO posiada unikalny styl. Jest jedyne w swoim rodzaju! Pozwól się uwieść!

Poznaj jego innowacyjne rozwiązania

Zawsze w kontakcie? W Renault TWINGO dzięki systemowi multimedialnemu R-Link Evolution czy aplikacji R&Go, możesz być zawsze w kontakcie ze światem.

Nabierz wiatru w żagle

Odkryj przyjemność podróżowania w Renault TWINGO. Dynamiczne jednostki napędowe przystosowane do Twoich potrzeb gwarantują niezapomniane wrażenia.

Spersonalizuj swoje Renault TWINGO

Masz ochotę na coś wyjątkowego? Obudowy lusterek bocznych, ozdobne listwy boczne, listwa ozdobna w osłonie chłodnicy dostępne są w kolorze białym, czerwonym lub niebieskim, aby podkreślić Twoją oryginalność!

Stwórz swój samochód!

Baw się personalizacją! Ozdobne wstawki na skórzanej kierownicy, obramowania nawiewów i ozdobny panel deski rozdzielczej w Twoim ulubionym kolorze... Twój wybór!

Stop & Start: mniejsze zużycie paliwa

Dzięki systemowi Stop & Start zyskujesz niższe zużycie paliwa, mniej emisji zanieczyszczeń i hałasu - to proste! Silnik wyłącza się z chwilą wrzucenia luzu i automatycznie uruchamia po wciśnięciu sprzęgła. Ruszasz, zatrzymujesz się, ponownie ruszasz... Dla Twojej wygody w mieście, rozrusznik oraz system wtrysku zostały wzmocnione.

R-Link Evolution: korzystaj z nawigacji TomTom

Dojedź szybciej do celu dzięki nawigacji TomTom zainstalowanej w systemie R-Link Evolution. Możesz łatwo obliczyć czas podróży i zoptymalizować trasę. Skorzystaj z aplikacji TomTom HD Traffic dostępnej w pakiecie usług LIVE - oferującej najlepsze informacje o ruchu na drodze w czasie rzeczywistym. Ciesz się darmowym 12 miesięcznym dostępem do dokładnych i wiarygodnych informacji o natężeniu ruchu.

Chcesz przetestować Renault
Twingo
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Renault w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Renault Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Renault Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać